Řešení pro automobilový průmysl

Kvalita bez kompromisů

Automobilový průmysl

S desetiletími zkušeností v oblasti snímačů a fundovaným vývojářským know-how patří Balluff k předním výrobcům snímačů pro automobilový průmysl, strojírenství i jejich subdodavatele. Balluff nabízí vhodná snímačová řešení pro všechny oblasti výroby automobilů od prvního lisu až ke konečné přejímce.

"Powertrain"

Rozsáhlé spektrum inovativních snímačů a systémů je mezinárodně homologované a celosvětově dostupné. Balluff takto zajišťuje pro své uživatele vysokou produktivitu, úspory nákladů a efektivní výrobní procesy pomocí kvalitních výrobků po celém světě.

Lisovna

Výroba v lisovně je přesnou prací a klade vysoké požadavky na zařízení i logistiku. Ze svitků plechů vážících tuny se řežou desky, které jsou tvarovány v obrovských lisech. Snímače Balluff zde odvádí řádnou práci.

Karosárna

Karosárna je doménou průmyslových robotů. Svařováním, nýtováním a lepením spojují nonstop jednotlivé komponenty do samonosných hrubých karosérií. Díky kvalitní snímací technice je vše prováděno: precizně, s vysokou spolehlivostí a přesností opakování.

Tier 1

Ať se jedná o nárazníky, dveře, přístrojové desky, převodovky, pneumatiky, nebo sedadla – Balluff technologie zabezpečuje optimální průběh při výrobě jednotlivých dílů. Každý díl je vyráběn podle specifických požadavků zákazníka a tak, aby přesně lícoval.

Kontaktujte nás

Máte otázky nebo potřebujete více informací? Prosím pošlete Vaše dotazy našemu týmu zabývající se průmyslovými aplikacemi.

Poslat e-mail