Řešení pro obráběcí stroje

Široké spektrum výrobků – dlouholeté zkušenosti

Obráběcí stroje

Obráběcí stroj představuje přesnost a vysokou efektivitu – od klasického stroje až ke komplexnímu, víceosému obráběcímu centru. Je stěžejním prvkem moderní výroby, bez něhož není možné realizovat kvalitní sériovou produkci.

Pro obráběcí stroje nabízí Balluff prvotřídní řešení: výkonné snímače a systémy, jakož i celé spektrum průmyslových sběrnic a konektorové techniky a navíc jsou produkty individuálně přizpůsobeny Vašim požadavkům. A to již více než 60 let.

Klasické mechanické polohové spínače ke snímání koncové polohy, všechny druhy snímání objektů, odměřování dráhy pro zjišťování polohy pohybujících se částí strojů, jakož i vyspělá technika pro měření, správu a identifikaci součástí a nástrojů. Balluff také vyrábí kompletní řešení s rozhraním IO-Link pro jednoduchý a bezpečný přenos dat od řídicí jednotky až ke snímači, čímž je zajištěna nepřetržitá komunikace "až do posledního metru".

Kontaktujte nás

Máte otázky nebo potřebujete více informací? Prosím pošlete Vaše dotazy našemu týmu zabývající se průmyslovými aplikacemi.

Poslat e-mail