Plasty, pryž a pneumatiky

Prvotřídní snímače pro široké spektrum aplikací

Průmysl výroby plastů a gumárenských výrobků

Spektrum použití plastů je mimořádně široké a s vývojem nových sloučenin bude dále expandovat. Plasty již nyní nahrazují tradiční materiály. Kompozitní materiály tak najdeme v zubní technice nebo ve vláknem zesílených složených materiálech umožňujících výrobu lehkých konstrukcí.

S rostoucí rozmanitostí se stává výroba plastů stále složitější. Požadavky na výrobu i na konstrukci strojů narůstají. O to důležitější je používání spolehlivých a kvalitních komponent jak v konstrukci strojů, tak také při výrobě finálního produktu.

Rozsáhlý sortiment Balluff s výkonnými snímači, systémy a kvalitními průmyslovými sběrnicemi vytváří ideální předpoklad pro použití v širokém spektru aplikací. Vysoká kvalita napomáhá disponibilitě strojů, umožňuje vyspělé koncepce zařízení a přispívá k efektivnímu využití při vstřikování a vyfukování, výrobě pneumatik, u vulkanizačních lisů nebo u spojovací techniky. Balluff technika je navržena pro práci v širokém rozsahu teplot.

Kontaktujte nás

Máte otázky nebo potřebujete více informací? Prosím pošlete Vaše dotazy našemu týmu zabývající se průmyslovými aplikacemi.

Poslat e-mail