Řešení pro hutní a ocelářsky průmysl

Bezpečnost a flexibilita - vše od jednoho zdroje

Ocelářský a hutní průmysl

Výroba oceli je velmi složitá a probíhá za nejnáročnějších podmínek při vysoké teplotě, rázech a vibracích. Vysoké požadavky jsou kladeny jak na produkci, tak na konstruktéry strojů. Je nutné zajistit spolehlivé výrobní procesy s optimálním řízením jakosti. Základním předpokladem jsou přitom stroje a zařízení nejvyšší kvality. To si žádá špičkovou techniku.

Komplexní sortiment firmy Balluff nabízí výrobcům oceli i výrobcům zařízení prvotřídní snímače a systémy s odpovídajícím programem propojení na úroveň odpovídající aktuálnímu stavu technického vývoje. Jsou extrémně robustní a spolehlivé, odolné vůči médiím, vysokým teplotám, rázům i vibracím. Technika Balluff je totiž optimalizována ve vlastní akreditované laboratoři prostřednictvím testů životnosti (Highly-Accelerated-Lifetime-Tests – HALT).

Technologie Balluff zaručuje nejvyšší možnou disponibilitu strojů i zařízení a umožňují nepřetržitou výrobu při různých procesech v koksovně, u vysoké pece, při válcování zatepla i zastudena nebo při zušlechťování povrchů. Špičková kvalita Balluff techniky je rovněž doporučována i pro výrobu jiných ušlechtilých kovů.

Výrobky Balluff jsou mezinárodně certifikované a celosvětově dostupné. Balluff po celém světě poskytuje individuální servis a obsáhlé služby zahrnující osobní poradenství i individuální řešení. Balluff Vám poskytne podporu všude tam, kde jí budete potřebovat.

Kontaktujte nás

Máte otázky nebo potřebujete více informací? Prosím pošlete Vaše dotazy našemu týmu zabývající se průmyslovými aplikacemi.

Poslat e-mail