Ultrazvukové snímače

Snímají, počítají a kontrolují

Balluff ultrazvukové snímače se liší svým výstupním signálem. Ve spínacím provedení se používají ke snímání objektů. Jelikož tyto ultrazvukové snímače mohou být volitelně nasazeny jako rozpínací nebo spínací kontakty, umožňují jejich různé výstupní funkce dosažení vysoké flexibility. Ultrazvukové snímače pro snímání objektů jsou dostupné s jedním nebo dvěma spínacími body. Se dvěma spínacími body mohou být nastaveny se stejnou nebo opačnou spínací charakteristikou.

Díky dosahům až 6 m zajišťují BUS ultrazvukové snímače spolehlivé snímání. Výborně se hodí pro široké spektrum průmyslové automatizace, neboť ve válcovém nebo kvádrovém provedení zvládají všechny požadavky. A ještě více, snímače s pouzdrem M12 se také skvěle hodí ke snímání malých objektů a šetří místo i v prostorově náročných aplikacích.

Ultrazvukové snímače pro snímání objektů jsou dostupné v provedeních se dvěma spínacími body a nabízejí ještě funkci okna nebo hystereze. Některé typy navíc nabízejí možnost synchronizace, aby bylo možno vyloučit ovlivňování snímačů namontovaných v řadě.

Vaše výhody

  • jednoduché řešení obtížných aplikací, např. zvukově izolační materiály, jako je pěnová hmota, styropor atd.
  • bezpečné zvládnutí kritického prostředí, např. nečistot, prachu nebo mlhy
  • maximálně přesné snímání nezávisle na objektu

spolehlivá detekce a snímání objektů

Dobře zabalit znamená efektivně využít stávající prostor. Ultrazvukové snímače zajišťují spolehlivé detekce i v nejstísněnějších prostorách.

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář