Identifikace nástrojů: vyšší výkonnost díky kvalitnějším procesům

Identifikace nástrojů s průmyslovým RFID

Neomezená spolehlivost a vyšší efektivita

Průmyslový RFID systém zaručuje v moderních výrobách maximální nasazení nástrojů a vysokou využitelnost strojů. A to proto, že díky identifikaci nástrojů s průmyslovým RFID systémem patří chybná přiřazení nebo chybějící nástroje minulosti.

Elektronické informace o nástrojích vždy k dispozici

Všechna data relevantní pro nástroje se ukládají bezkontaktně na datový nosič, který je pevně spojen s držákem nástroje. Díky automatickému načtení do paměti zařízení jsou všechna data vždy správná, trvale aktuální, protože se při nasazení a odebrání nástroje trvale přizpůsobují. Cenné informace se již neztratí. Naopak: díky elektronickému přenosu dat jsou vždy k dispozici – i když byl nástroj odebrán ze zásobníku.

Optimální využití nástroje nabízí potenciál úspor

Nepřetržité kontroly zajišťují maximální kvalitu nástroje, protože je zajištěno včasné dobrušování, a zabrání se tak předčasnému vyřazení. Tím se snižuje opotřebení a stav zásob se může přesně přizpůsobit potřebám. To nezvyšuje jen kvalitu výrobního procesu, ale také snižuje náklady a zvyšuje hospodárnost.

Zajišťování jakosti

Díky kódování nástrojů průmyslovým RFID systémem máte neomezenou bezpečnost. Optimalizujete kvalitu a efektivitu výroby. A můžete u svých zákazníků úplně jednoduše prokázat trvalou kvalitu jejich procesů.

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář