Modul CC-Link s funkcí NPN

Pro optimální provoz

Rozšíření řady CC-Link-EA

Kdo chce jako výrobce strojů dodávat úspěšně konečným zákazníkům v Asii, neobejde se bez CC-Linku. CC-Link je dominantní technologie polní sběrnice v Asii. Jako standardizovaná polní sběrnice integruje CC-Link rozmanité automatizační komponenty nejrůznějších dodavatelů. Otevřený sběrnicový sytém je podporován celosvětovým sdružením partnerů CC-Link CLPA, k němuž náleží více než 1000 firem.

Pro optimální provoz

Pro podporu Vašich aktivit na asijském trhu má Balluff k dispozici vstupní modul CC-Link s funkcí NPN. Můžete tak přímo připojit NPN snímače rozšířené v Asii, ale i dovezené z Kanady.

NPN modul CC-Link rozšiřuje stávající širokou produktovou řadu modulů CC-Link od společnosti Balluff, díky čemuž jste flexibilnější a můžete profitovat z ještě jednodušší manipulace. Navíc je zaručena interoperabilita. Certifikace modulu od organizace uživatelů CC-Linku CLPA je již k dispozici.

Vstupní modul CC-Link s funkcí NPN

Moduly jsou kovové. Díky tomu jsou velmi robustní a vhodné do drsných podmínek.

Pro vysoký komfort obsluhy mají naše moduly podsvícený displej s vysokým rozlišením, na němž se zadává adresa uzlu, rychlost přenosu dat a informace o modulu. Struktura menu je jednoduchá a intuitivní. Další plus: Na displeji se zobrazují další relevantní informace, takže diagnostika je jednodušší, a zvyšuje se tak využitelnost zařízení.

 Moduly poskytují zvýšenou bezpečnost, protože se funkce displeje dají z nadřazené řídicí jednotky zablokovat. Tím lze zabránit nežádoucím zásahům do modulu.

Produkty

BNI CC-Link

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář