BSP snímače tlaku s čelní membránou

Pro média, u kterých jsou standardní tlakové snímače na hranici svých možností.

Balluff snímače tlaku s vnější čelní membránou nemají žádný nedostupný prostor, díky navařené vnější membráně z ušlechtilé oceli, která umožňuje snímač velmi dobře očistit. Jsou tak zajímavé pro média, u kterých jsou standardní tlakové snímače na hranici svých možností.

Aplikace

Jsou vhodné pro snímání tlaku viskózních, pastovitých, krystalizujících médií a médií s obsahem pevných látek. Například:

  • lepidla
  • maziva
  • těsnicí prostředky
  • měnící se média

Výhody a vlastnosti BSP snímačů tlaku s vnější čelní membránou

  • žádný nedostupný prostor
  • žádné ucpávání nebo usazeniny v procesu
  • vnější čelní navařená membrána z ušlechtilé oceli
  • bez ulpívání na snímači
  • snadné čištění

Jednoduchá instalace

Robustní zařízení disponují kvalitní ocelovou měřicí buňkou s dlouhou životností a vyznačují se jednoduchou instalací, pohodlnou obsluhou a vysokou přesností. O správný přehled se stará velký, jasný a dobře viditelný displej. Indikuje nejen aktuální systémový tlak, ale přesvědčí také intuitivním procházením menu. Dvě tlačítka stačí k rychlému a snadnému nastavení parametrů snímače podle normy VDMA.

Snímače lze díky kompaktní konstrukci flexibilně a prostorově úsporně namontovat do rozvaděče. Displej s ovládacím panelem a elektrická přípojka se mohou otáčet nezávisle na sobě až o 320°. Připojuje se k vašemu procesnímu systému prostřednictvím vnějšího závitu G ½" podle normy EN 3852.

Správný snímač pro vaši aplikaci

BSP snímače tlaku s vnější čelní membránou nabízejí jedenáct různých variant rozsahů tlaku pokrývající všechny důležité rozsahy od –1 … 2 bar až po 0 … 600 bar, aby mohly bez problémů sledovat procesní média při automatizované výrobě. Nové Balluff snímače tlaku jsou volitelně k dispozici se dvěma spínacími body nebo s jedním spínacím bodem s analogovým výstupem (0 … 10 V nebo 4 … 20 mA).

1. Pastovité nebo vysoce viskózní médium, kapalina obsahující nečistoty nebo pevné látky.
2. Vnější čelní membrána z ušlechtilé oceli – snímač se nezalepí, ani nedojde k předčasné závadě. Napomáhají jednoduchému čištění potrubního systému.

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář