Vyhodnocovací jednotka RFID BIS V nezávislá na frekvenci

Pro vysokou a nízkou frekvenci: 13,56 MHz a 70 až 455 kHz

Vyhodnocovací jednotka RFID BIS V nezávislá na frekvenciJedna varianta pro různá použití
Stále častěji se v moderních výrobních a montážních zařízeních používají systémy RFID s různými zapisovacími a čtecími vzdálenostmi a tím různými frekvenčními rozsahy.

Použití nezávislé na frekvenci zahajuje poprvé nová vyhodnocovací jednotka BIS V. Protože s tímto ovladačem je možné se připojit na různé RFID frekvence: HF (13,56 MHz) a LF (70...455 kHz). Kromě smíšeného provozu je také možné připojení komponentů způsobilých pro IO-Link.

Pro řízení celkového toku materiálu

V budoucnu budou integrovatelné i antény UHF pro rozsah shortrange. Tím bude stačit jedna varianta vyhodnocovací jednotky RFID pro kompletní a automatické sledování a řízení celkového toku materiálu podniku – od dodání surovin až po hotový výrobek.

Hlavní oblasti použití

  • pro řízení toku materiálu ve výrobních zařízeních
  • u dopravních systémů ve strojní výrobě
  • v montážních linkách a elektrických závěsných dopravnících
  • v celé intralogistice nebo
  • identifikace nástrojů

Odvětví

  • Automotive a dodavatelé
  • Průmyslová automatizace
  • Balení
  • Léky, nápoje a potraviny (konstruováno podle GAMP®5)

Důležité vlastnosti jednotlivě
Ekonomicky výhodné zpracování signálů pomocí integrovaného IO-Link master portu

Ke standardnímu vybavení vyhodnocovací jednotky patří integrovaný IO-Link master port pro připojení snímačů a ovladačů způsobilých pro IO-Link. Inteligentní kombinací RFID a senzoriky je možné kromě samotné identifikační úlohy ještě ekonomicky výhodně zpracovávat signály.

Připojení k celosvětově běžným sběrnicím

Pro celosvětově běžné sběrnicové systémy jsou dostupné vyhodnocovací jednotky BIS V. Ty poskytují průmyslově nezávislé využití v různorodém prostředí sběrnicových polí. Funkční bloky mnoha běžných výrobců řízení umožňují rychlé použití systému.

Snižte náklady na sběrnice a hardware – provozujte čtyři zapisovací/čtecí hlavy současně

Až čtyři zapisovací čtecí hlavy je možné provozovat současně na jedné vyhodnocovací jednotce. To redukuje sběrnicové uzly a náklady na hardware. Všechny čtyři anténní kanály pracují navzájem zcela nezávisle.

Jednoduchá montáž – v poli a rozvodné skříni

Robustní kovová skříň (rozměry 62 × 168 × 48 mm) poskytuje perfektní EMV ochranu. A snadno se montuje: pomocí posunovacích prvků na montážních lištách a pomocí šroubovaných spon na profilech. Snadno přístupná připojení na čelní straně se snadno obsluhují.

Rychlé uvedení do provozu

Integrované rozhraní USB nabízí rychlé uvedení do provozu bez připojování sběrnice. Zapisovací/čtecí hlavy je možné parametrizovat nezávisle na rozhraní pomocí softwarového nástroje (BIS Cockpit) umístěného na PC.

Monitoring

Zobrazení LCD podporuje jednoduché uvedení do provozu a přezkoušení při probíhajícím procesu. Protože prostřednictvím displeje s ovládacími tlačítky je možné odečítat síťová nastavení a Unique ID datových nosičů. Stavové LED signalizují stav sběrnice. Kromě toho je možné pomocí LED zobrazit provozní stav na každém připojení zapisovací/čtecí hlavy.

Aplikace

Kontrola kvality ve výrobě motorů: Jsou provedeny všechny pracovní kroky?

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář