Hub snímače / aktoru IO-Link s rozšiřovacím portem

Pro připojení konektorů ventilových ostrovů nebo hubu snímače standardu IO-Link

Více efektivnosti díky flexibilnímu použití

Balluff huby snímače IO-Link disponují 8 porty pro 16 vstupů/výstupů. V obvodu až do 20 m je tak možné variabilně přepravovat E/A (vstupní/výstupní) informace. Tato efektivnost je dále zvýšena díky větší flexibilitě. Protože místo pro zapojení 7 nového hubu snímače / aktoru IO-Link je různě použitelné.

Rozšiřovací port podrobně

Rozšiřovací port je ve standardním nastavení stanoven jako digitální zapojení vstupu/výstupu. A každý pin 2 a pin 4 mohou být použity jako digitální vstup nebo výstup.

Prostřednictvím záznamu parametru je možné místo pro zapojení 7 konfigurovat jako rozšiřovací port. Nyní jsou připojitelné konektory ventilových ostrovů nebo druhý hub snímače / aktoru IO-Link. Tím je možné zpracovávat dodatečné vstupy/výstupy a rozšířit obvod na dalších 20 m. „Rozsah“ se zdvojnásobil a ušetřil se násobek nákladů.

Další snížení nákladů

Jako všechny huby snímačů IO-Link podporují nové varianty cenově výhodnou instalaci. A šetří ještě více peněz v hotovosti. Protože použité hardware, stejně jako i celé náklady na propojení a na kontrolu se ještě jednou sníží.

Zařízení je také možné snadno uvést do provozu díky jednoduchému Plug-and-Play nestíněných, čtyřžilových vedení. Pod čarou je možné počítat s náklady nižšími od 40 do 50 %.

Výhody

  • Jednoduché propojení čtyřžilovým kabelem snímače (až 20 m)
  • Rozšiřovací port: připojitelný konektor ventilového ostrovu nebo hub snímače / aktoru IO-Link
  • Velké úspory celkových nákladů

Hub snímače / aktoru IO-Link s rozšiřovacím portem

Díky rozšiřovacímu portu hubu snímače / aktoru IO-Link je možné zpracovávat dodatečné vstupy/výstupy a ušetřit další náklady.

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář