Rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego

Jakość bez kompromisów

Przemysł motoryzacyjny

Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w zakresie czujników i ugruntowanej wiedzy z zakresu tworzenia nowych produktów firma Balluff należy do wiodących producentów czujników dla przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn i ich dostawców. Od tłoczenia elementów karoserii aż po montaż końcowy Balluff dostarcza właściwe czujniki dla wszystkich etapów produkcji samochodów.

Produkcja silników

Szerokie spektrum innowacyjnych czujników i systemów ma międzynarodowe dopuszczenia i dostępne jest na całym świecie. W ten sposób Balluff gwarantuje wysoką produktywność, oszczędność kosztów i efektywność procesów produkcyjnych, dostarczając produkty wysokiej jakości dla użytkowników na całym świecie.

Tłocznia

Produkcja w tłoczni jest pracą która i stawia wysokie wymagania urządzeniom i logistyce. Arkuszom blachy nadaje się pożądamy kształt w formę w procesie tłoczenia. Cała praca jest kontrolowana przez wiele różnorodnych czujników.

Produkcja nadwozi

Produkcja nadwozi jest domeną robotów przemysłowych. Przez 24 godziny na dobę łączą poszczególne elementy metodą spawania, zgrzewania, nitowania i klejenia w samonośne surowe nadwozia. Dzięki technologii czujników o wysokiej jakości robią to precyzyjnie, powtarzalnie i niezawodnie.

Podzespoły

Czy chodzi o zderzak, drzwi, deski rozdzielcze, przekładnie kierownicze, opony czy fotele - technologia Balluff zapewnia optymalny przebieg przy produkcji poszczególnych elementów. Dzięki temu każdy element wytwarzany jest pod kątem wymagań klienta i precyzyjnie dopasowany.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie do naszego zespołu branżowego.

Wyślij E-mail