Rozwiązania do automatyzacji produkcji

Sprawdzona technologia i indywidualne rozwiązania

Automatyka przemysłowa

Firma Balluff jest od dziesięcioleci renomowanym partnerem w obszarze automatyzacji produkcji. Czy chodzi o robotykę, systemy przenoszenia i transportu, pneumatykę, systemy chwytakowe, budowę maszyn i urządzeń - do każdej aplikacji i wyzwania z zakresu automatyki znajdzie się perfekcyjne rozwiązanie w obszernej ofercie czujników Balluff: Sprawdzone rozwiązania i innowacyjna technologia, dostosowana indywidualnie do Twoich wymogów.

Nasze doskonałe czujniki i systemy oraz nasza bezpieczna technologia połączeń i sieci przemysłowych zostały przetestowane w oparciu o testy HALT. Oznacza to, że zostały zoptymalizowane jeszcze w fazie konstrukcyjnej w ramach badań Highly-Accelerated-Lifetime-Test. Dlatego sprawdzają się one doskonale w tak wymagającym otoczeniu jak wysoka temperatura i wysokie ciśnienie, spawalnie i pola magnetyczne, strefy zagrożone wybuchem, próżnia i pomieszczenia sterylne.

Połączenie wydajnych czujników z inteligentną technologią sieci przemysłowych, opartą o standard komunikacji IO-Link, zagwarantowana jest wymiana informacji na wszystkich poziomach produkcji. Jest to warunkiem dla optymalnej wydajności w całym procesie i podstawą dla realizacji projektu Przemysł 4.0.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie do naszego zespołu branżowego.

Wyślij E-mail