Rozwiązania do procesów pakowania

Elastyczne, kompletne i niezawodne

Przemysł opakowaniowy

Wymagania w przemyśle opakowań są wysokie. Należy pogodzić ze sobą różnorodne potrzeby: cele określane przez konstruktorów maszyn, producentów, dystrybutorów oraz użytkowników końcowych. Rosnący globalny popyt na rozmaite produkty i jednoczesne regionalne zróżnicowanie oraz surowe wymogi, takie jak przepisy dotyczące higieny czy coraz nowsze koncepcje opakowań, to czynniki pociągające za sobą konieczność częstych zmian parametrów systemu.

Aby móc w elastyczny sposób sprostać tym wymogom, znajdziesz w firmie Balluff odpowiednie rozwiązania: czujniki, systemy oraz efektywne rozwiązania do sieci przemysłowych dla całej branży i jej najróżniejszych dziedzin jak opakowania pierwotne, wtórne i pakowanie końcowe.

Produkty Balluff są dostępne na całym świecie i mają międzynarodowe dopuszczenia. Umożliwiają szybką i niezawodną zmianę formatu i produktu oraz ogromną elastyczność również przy kompleksowych zadaniach. Zapewnia to najwyższą dyspozycyjność urządzeń i zwiększa efektywność w całym procesie opakowaniowym.

Zalety

  • optymalne linie produktów
  • efektywny łańcuch procesu
  • najwyższa jakość

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie do naszego zespołu branżowego.

Wyślij E-mail