Tworzywo sztuczne, guma i opony

Doskonałe czujniki do szerokiego zakresu zastosowań

Przemysł produkcji tworzyw sztucznych i gumy

Spektrum zastosowań tworzyw sztucznych jest niewiarygodnie szerokie i będzie się dalej rozstać dzięki rozwojowi nowych mieszanek. Już dziś tworzywa sztuczne zastępują tradycyjne materiały. Na przykład kompozyty stosowane są w technice dentystycznej a tworzywa wzmacniane włóknem umożliwiają tworzenie lekkich konstrukcji.

Wraz ze wzrostem różnorodności produkcja tworzyw sztucznych stała się coraz bardziej skomplikowanym procesem. Wzrosły wymagania przy produkcji i budowie maszyn. Dlatego tym ważniejsze jest, zarówno przy konstruowaniu maszyn jak i przy wytwarzaniu produktu końcowego, aby stosować niezawodne elementy o wysokiej jakości.

Szeroki asortyment produktów Balluff, obejmujący wydajne czujniki, systemy i wysokiej jakości rozwiązania do sieci przemysłowych zapewnia do tego idealne warunki. Wysoka jakość zwiększa dostępność maszyn, umożliwia dojrzałe koncepcje urządzeń i przyczynia się do ich efektywnego wykorzystania: czy to przy odlewnictwie ciśnieniowym, formowaniu przez rozdmuchiwanie, produkcji opon czy technologii spajania i łączenia. Urządzenia Balluff są przy tym skonstruowane z myślą o pracy w różnych temperaturach.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie do naszego zespołu branżowego.

Wyślij E-mail