Rozwiązania dla przemysłu stalowego i hutniczego

Bezpieczeństwo i uniwersalność z jednego źródła

Przemysł stalowy i hutniczy

Produkcja stali jest bardzo skomplikowanym procesem i odbywa się przy wysokiej temperaturze, wstrząsach i wibracjach w najtrudniejszych warunkach. To stawia wytwórców i konstruktorów maszyn przed wysokimi wymaganiami. Należy zagwarantować bezpieczny proces z optymalnym zarządzaniem jakością. Podstawowym warunkiem są przy tym urządzenia i maszyny najwyższej jakości. To wymaga najdoskonalszej technologii.

Pełen asortyment urządzeń Balluff o różnych zasadach działania zapewnia hutnikom i konstruktorom urządzeń doskonałe czujniki i systemy wraz z najnowocześniejszymi rozwiązaniami komunikacyjnymi w obszarze sieci przemysłowych. Są one odporne na działanie mediów, wysokiej temperatury, wstrząsów i wibracji, nadzwyczaj wytrzymałe i niezawodne. Bowiem urządzenia Balluff są optymalizowane w ramach badań Highly Accelerated Lifetime Tests (HALT) we własnym akredytowanym laboratorium badawczym.

Technologia Balluff zapewnia najwyższą dostępność urządzeń i możliwość ciągłego wykorzystania mocy maszyn. W koksowni, w procesie wielkopiecowym, w walcowniach na gorąco i na zimno czy przy uszlachetnianiu powierzchni. Ich doskonała jakość rekomenduje je również do wytwarzania innych metali wysokiej jakości.

Produkty Balluff mają międzynarodowe dopuszczenia i są dostępne na całym świecie. Globalny serwis zapewnia indywidualną opiekę i obszerne usługi. Z osobistym doradztwem i indywidualnymi rozwiązaniami. Balluff może dotrzeć wszędzie.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie do naszego zespołu branżowego.

Wyślij E-mail