Moduł CC-Link z funkcją NPN

Do optymalnego użytku

Rozszerzenie rodziny CC-Link-EA

Jeśli jako producent maszyn chce się dostarczać je do Azji, nie da się uniknąć sieci CC-Link. CC-Link to technologia fieldbus dominująca w Azji. Jako standaryzowany typ magistrali fieldbus CC-Link łączy różne komponenty automatyzacyjne najróżniejszych producentów. Ponadto ta sieć Open-Network wspierana jest przez obecne na całym świecie Stowarzyszenie Partnerów CC-Link CLPA, do którego należy ponad 1000 przedsiębiorstw.

Do optymalnego użytku

W celu wspierania Twojej aktywności na rynku azjatyckim obecny jest w ofercie Balluff moduł wejściowy CC-Link z funkcją NPN. Dzięki temu można więc bezpośrednio podłączać czujniki NPN, szeroko rozpowszechnione w Azji ale również Kanadzie.

Moduł CC-Link-NPN rozszerza istniejącą już szeroką rodzinę produkowanych przez Balluff modułów CC-Link, dzięki czemu masz większą swobodę i możesz czerpać korzyści z jeszcze prostszej obsługi. Poza tym zagwarantowana jest międzyoperacyjność, gdyż moduł został już certyfikowany przez organizację użytkowników CC-Link CLPA.

Moduł wejściowy CC-Link z funkcją NPN

Moduły wykonane są z metalu. Dzięki temu są wytrzymałe i nadają się do zastosowania w trudnych warunkach.

W celu zapewnienia wysokiego komfortu obsługi nasze moduły wyposażone są w jasny wyświetlacz o dużej rozdzielczości, przez który można wprowadzać adres węzła, prędkość transmisji danych i informacje o module. Menu jest proste i intuicyjne. Dodatkowa zaleta: na wyświetlaczu wyświetlane są istotne informacje, dzięki czemu diagnoza jest łatwiejsza a dyspozycyjność instalacji zwiększa się.

 Moduły zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, gdyż funkcje wyświetlacza mogą zostać zablokowane za pomocą nadrzędnego sterowania. Dzięki temu eliminuje się niepożądane ingerencje w moduł.

Produkty

BNI CC-Link

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj