5-portowy Ethernet-Switch

Prostsze linkowanie komponentów systemu przez ethernet

Systemy sieciowe oparte na sieci ethernet zyskują coraz większe znaczenie w automatyce przemysłowej. Ich instalacja przebiega szybko a dane procesowe dostarczane są prosto do sterowania.

W firmie Balluff otrzymasz nie tylko wiele systemów i komponentów sieciowych opartych na sieci ethernet, takich jak Profinet czy Ethernet/IP do wyposażenia maszyn i urządzeń. Teraz dostępny jest u nas również kompletny system ethernet, gdyż rozszerzyliśmy naszą ofertę urządzeń ethernet o 5-portowy switch, dzięki czemu komponenty systemowe ethernet łączy się teraz z siecią ethernet dużo łatwiej.

Dzięki 5-portowemu switch'owi możliwe jest teraz podłączenie do pięciu urządzeń ethernet do jednego komponentu w topologii gwiazdy. Porty RJ45 obsługują zarówno prędkość transmisji 10 jak i 100 Mbit/s.

Prędkość przesyłu ustawia się automatycznie za pomocą funkcji autonegocjacji. Błędy w okablowaniu eliminowane są bezpiecznie za pomocą funkcji autokrosowania. Moduł rozpoznaje samoczynnie, jaki typ przewodu został zastosowany.

 

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj