Bosch Global Supplier Award

Uznanie firmy Bosch dla marki Balluff

Neuhausen auf den Fildern, Niemcy: Firma Balluff GmbH, dostawca rozwiązań i systemów sensorycznych, została po raz drugi wyróżniona przez swojego klienta, firmę Robert Bosch GmbH, nagrodą Bosch Global Supplier Award.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 15 lipca 2015 r. w Stuttgarcie. Jej hasło przewodnie brzmiało: „Siła współpracy — połączony świat”. Nagrody przyznano 58 partnerom z 11 krajów, wybranym spośród 30 000 dostawców. Firma Balluff została wyróżniona już po raz drugi.

Przyznając nagrodę Bosch Global Supplier Award 2015, spółka Bosch Group nagradza najlepszych producentów i dostawców produktów lub usług — szczególnie tych wyróżniających się w zakresie jakości, kosztów, logistyki i innowacji.

„Nagroda Bosch Global Supplier Award przeznaczona jest dla tych dostawców, którzy znacznie przyczynili się do sukcesu firmy Bosch”, powiedział w czasie ceremonii w Stuttgarcie dr Volkmar Denner, prezes zarządu firmy Bosch. „Nasi dostawcy są dla nas istotnymi partnerami w procesie realizacji idei «połączonego świata». Chcemy z nimi współpracować, opracowując korzystne rozwiązania dla naszych klientów”.

Jednym z kryteriów przyznawania nagród była ocena dostawców wystawiona przez zakłady firmy Bosch na całym świecie. „W naszych oczach firma Balluff wyróżnia się skupieniem na potrzebach klienta, widocznym przede wszystkim w mechanizmach współpracy naszych firm, zarówno w zakresie rozwiązań elektronicznych, jak i organizacyjnych”, powiedział o tej współpracy Lars Nordström, globalny dyrektor w firmie Bosch, odpowiedzialny za zakupy na potrzeby działu konserwacji, napraw i przeglądów. Doceniono także rozbudowaną sieć zakładów produkcyjnych, sieć logistyczną i sieć usług doradczych firmy Balluff oraz silną motywację całego zespołu ds. kluczowych klientów.

Florian Hermle, dyrektor generalny spółki Balluff Group, nie kryje dumy. Razem z kierownikiem ds. kluczowych klientów, Alessandro Guerrierim, odebrał nagrodę w imieniu firmy.

„Przyznanie nam nagrody po raz drugi z rzędu dowodzi, że dotrzymujemy naszych własnych standardów ścisłej współpracy z naszymi klientami. Jestem szczególnie dumny z tego, że fakt, iż kładziemy szczególny nacisk na potrzeby klienta, został doceniony z globalnej perspektywy. Oznacza to, że jako firma działamy globalnie i jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania firmy Bosch na całym świecie — od sprzedaży, przez opracowywanie produktów, po łańcuch dostaw”.

Obie firmy zgadzają się w kwestii tzw. Internetu rzeczy (ang. Internet of Things) — Volkmar Denner stwierdza: „Koncepcja ta jeszcze dobitniej podkreśla znaczenie konkurencyjnych i połączonych łańcuchów dostaw. Naszym celem jest osiągnięcie ideału w tym zakresie”. Ponadto podkreślił, że silne, długoterminowe relacje z dostawcami są niezwykle istotne dla osiągnięcia tego celu oraz stymulują rozwój rozwiązań sieciowych.

Bosch Global Supplier Award

Od lewej Florian Hermle, prezes Balluff GmbH i Key Account Manager Alessandro Guerrieri przyjmują wyróżnienie.

O firmie Balluff

Firma Balluff została założona w roku 1921 w Neuhausen a.d.F. i zatrudnia dziś 3000 pracowników na całym świecie, będąc synonimem innowacyjnej techniki, jakości i maksymalnego nastawienia na potrzeby klientów. Jako wiodący producent w zakresie automatyki przemysłowej to rodzinne przedsiębiorstwo oferuje pełen asortyment czujników wysokiej jakości oraz rozwiązań systemowych i dostosowanych do poszczególnych klientów. W roku 2014 spółka Balluff GmbH zanotowała obrót ponad 324 mln. €. Oprócz centralnej siedziby firmy w Neuhausen auf den Fildern firma Balluff posiada zakłady produkcyjne i rozwojowo-badawcze na całym świecie i reprezentowana jest w 68 krajach przez oddziały lub przedstawicielstwa. Gwarantuje to klientom szybką dostępność produktów na całym świecie i wysoką jakość doradztwa i serwisu bezpośrednio na miejscu.

Kontakt

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem Public Relations

Balluff Sp. z o.o.
Dział Public Relations
ul. Muchoborska 16
54-424 Wrocław
tel. +48 71 382 09 00

Wyślij E-mail