Przewody do trudnych warunków

Specjalne wersje przewodów do różnych zastosowań

Wszędzie tam gdzie złącza i przewody stosowane są bezpośrednio w obszarach spawania, narażone są na wysokie obciążenia, gdyż pojawiają się tam odpryski spawalnicze. Konwencjonalne przewody szybko stają się w tych trudnych warunkach bezużyteczne. Świetnym rozwiązaniem są wówczas specjalne wersje przewodów odporne na spawanie.

Pięć typów z różnych materiałów – do różnych zastosowań

Pięć różnych wariantów przewodów pokrywa prawie wszystkie obszary zastosowań. I tak dostępne są przewody w płaszczu z włókna szklanego oraz w płaszczu ze stali nierdzewnej, jakie wymagane są w prasach i aplikacjach do związanych z obróbką skrawaniem.

Szczególnie wysokie wymagania spełniają przewody w izolacji silikonowej i przewody w izolacji z PTFE, które stosowane są głównie w obszarach spawania.

Do obszarów, w których nie wolno stosować silikonu, dostępne są również przewody bez silikonu, które spełniają te same wymogi techniczne. Te przewody zostały skonstruowane z myślą o ekstremalnie trudnych warunkach pracy i bez problemu sprostają dziesiątkom tysięcy cykli spawalniczych.

Zestawienie najważniejszych cech

  • płaszcz z włókna szklanego
  • płaszcz ze stali nierdzewnej
  • przewody niezawierające silikonu
  • izolacja silikonowa
  • PTFE

Przykład zastosowania

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj