Absolutne enkodery magnetyczne

Kompaktowe, pracujące w czasie rzeczywistym, enkodery o wysokiej rozdzielczości BML-S1H

Zwiększenie produktywności i zmniejszenie zużycia surowców

Jeśli wymagane jest zwiększenie produktywności i zmniejszenie zużycia surowców, wówczas nie można się obyć bez efektywnych, inteligentnych i regulowanych napędów z dobudowanymi lub wbudowanymi systemami pomiaru położenia do układów sprzężenia zwrotnego i określania położenia.

Umożliwiają one szybką, bezpieczną i automatyczną regulację formatów, skoku i położeń krańcowych osi. Zapewnia to elastyczność produkcji i zwiększa produktywność procesów.
Również dokładnie dopasowana do produktu dynamiczna regulacja napędu gwarantuje efektywność energetyczną procesu przy maksymalnej liczbie skoków oraz wysoką dynamikę i dokładność określania pozycji.

Absolutny encoder magnetyczny BML-S1H – do zabudowy nawet przy niewielkiej ilości wolnej przestrzeni

Wyjątkowo małe systemy BML-S1H w metalowej obudowie można stosować nawet przy minimalnej ilości wolnej przestrzeni montażowej.

Wysoka dokładność i dynamika – większa efektywność energetyczna i jakość napędu

Pracujące w czasie rzeczywistym czujniki położenia BML-S1H działają bezdotykowo przy wysokiej liniowości. Dzięki temu nawet w bardzo dynamicznych zastosowaniach z prędkością przesuwu wynoszącą maks. 10 m/s zapewniają optymalne sprzężenie zwrotne pozycji dla maksymalnej jakości regulacji – i to przy maksymalnej efektywności energetycznej. Dzięki rozdzielczości wynoszącej 1 µm można uzyskać klasę dokładności. do ± 7 µm.

Zastosowania systemów pomiaru drogi BML-S1H

  • osie elektryczne
  • silniki
  • prowadnice liniowe
  • moduły Pick-and-Place
  • napędy urządzeń pomiarowych i badawczych

Aplikacje

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj