Easy-RFID

Proste rozwiązania identyfikacyjne do montażu i manipulowania podzespołami

Proste rozwiązania identyfikacyjne do montażu i manipulowania podzespołamiŁatwo integrowalne rozwiązania
Modułowe manipulatory i urządzenia montażowe mają z reguły zbyt mało miejsca, aby zainstalować systemy RFID. Systemy Balluff Easy- RFID rozwiązują tą niedogodność, dzięki zwartej budowie z optymalnie dostosowanymi do siebie podzespołami i możliwością dowolnego łączenia. Są one proste w obsłudze, niezależne od sieci i mogą być montowane także w popularnych systemach profilowych.

Jak IO-Link wspiera proste rozwiązania identyfikacyjne

Prostą i niedrogą możliwość realizowania rozwiązań identyfikacyjnych zapewnia IO-Link. Wystarczy bowiem standardowy trójżyłowy przewód nieekranowany, aby połączyć komponenty RFID wykorzysujące interfejs IO-Link z systemem sterowania- niezależnie od posiadanej sieci przemysłowej. Easy-RFID to rozwiązanie przeznaczone do centralnego gromadzenia danych w aplikacjach, w których prędkości zapisu i odczytu nie odgrywają głównej roli.

RFID z IO-Link– redukcja połączeń

W zależności od posiadanej sieci przemysłowej można podłączyć do jednego mastera nawet do 16 urządzeń zapisujących/odczytujących RFID z interfejsem IO-Link. Jeżeli wykorzystujemy mniej możliwe jest wykorzystanie pozostałych portów IO-Link do podłączenia czujników, elementów wykonawczych, przetworników drogi i wiele więcej. Łączenie sygnałów do wysp rozproszonych pozwala na redukcję połączeń. Ta prostsza topologia sieci oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

Zainstalowana na stałe głowica zapisu/odczytu z narożnikowymi nośnikami danych

Zainstalowana na stałe głowica zapisu/odczytu z narożnikowymi nośnikami danych

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj