Przetworniki położenia z interfejsem ethernet

Do szybkiego, precyzyjnego i niezawodnego pomiaru położenia i prędkości

Wersje prętowe i profilowe z Profinet, EtherCAT, VARANWersje prętowe i profilowe przetorników drogi z interfejsem Profinet, EtherCAT, VARAN
Przetworniki położenia Micropulse BTL w wersji prętowej i profilowej z interfejsem ethernetowym umożliwiają szybki, precyzyjny i absolutny pomiar położenia i prędkości. Dzięki niepodlegającej zużyciu budowie, opartej na bezdotykowej zasadzie pomiaru nie są wrażliwe na zanieczyszczenia oraz cechują się wysoką odpornością na uderzenia i wibracje. Zastosowanie ethernetowych interfejsów umożliwia skuteczną wymianę parametrów pomiędzy sterownikiem a urządzeniem. To oznacza oszczędność czasu i redukcję kosztów.

Synchroniczne dane w czasie rzeczywistym

Przetworniki położenia obsługują wysokodynamiczne i precyzyjne procesy regulacyjne za pomocą magistrali – Isochronous Real Time (IRT), EtherCAT – Distributed Clocks (DC) lub VARAN – Phase Locked Loops (PLL).

32 wartości pomiarowe z jednego przetwornika

Przetworniki położenia Micropulse serii BTL7-V są w stanie wykryć i przetworzyć sygnały aż z 16 magnesów. Dla każdego inicjatora mogą zostać wysłane dwie wartości: położenie i prędkość.

Tryb zmiennej ilości magnesów

Seria BTL7-V współpracuje z 1...16 magnesami. Przetwornik rozpoznaje automatycznie, ile magnesów znajduje się w zakresie pomiarowym. Ta funkcja ułatwia pracę przy zastosowaniach ze zmienną ilością magnesów.

Zastosowania

Zakres zastosowania przetworników położenia z interfejsem ethernet obejmuje wszelkie aplikacje, gdzie wymagana jest wysoka dynamika regulacji i dokładność. Na przykład w

  • przetwórstwie materiałów
  • przemyśle tworzyw sztucznych
  • technologii obróbki tworzyw sztucznych
  • przemyśle spożywczym

Prosta integracja przetworników położenia ze sterowaniem i siecią urządzeń

Prosta integracja przetworników położenia ze sterowaniem i siecią urządzeń

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj