Głowica UHF krótkiego zasięgu BIS VU-320

Kompaktowa obudowa, zasięg 1m, automatyczna konfiguracja

Produkt Short-Range-ReaderBIS V teraz również z technologią UHF

Dzięki nowej głowicy zapisu/odczytu BIS VU-320 rodzina produktów BIS-V rozszerzona została o funkcję UHF. Kompaktowa głowica UHF wyposażona jest w widoczne z każdej strony diodowe wskaźniki działania i statusu. Przy typowym zasięgu wynoszącym 1m, system UHF doskonale nadaje się do nadzorowania procesów produkcyjnych, sterowania przepływem materiałów i stosowania w procesach montażu. Dzięki obsłudze funkcji Multi-Tag, która umożliwia równoczesny odczyt do 50 nosników danych jest również idealna do rozwiązań w obszarze traceability produktów.

Automatyczna konfiguracja za naciśnięciem jednego przycisku

Unikatowym rozwiązaniem jest zintegrowana funkcja Power-Scan. Pozwala ona na automatyczne dostosowanie parametrów do odczytywanego nośnika danych UHF, zapewniając w każdej aplikacji optymalną konfigurację bez pracochłonnego, ręcznego ustawiania parametrów. Jest to możliwe nawet bezpośrednio na urządzeniu za naciśnięciem przycisku: głowica BIS VU-320 jest jedynym urzedzeniem tej klasy na świecie wyposażonym w funkcję automatycznej konfiguracji Auto-Set-up. Głowica dostosowuje się automatycznie do warunków otoczenia a jej uruchomienie odbywa się w bardzo krótkim czasie.

Wszechstronność - wysoka wytrzymałość

Wszechstronność zastosowania głowicy BIS VU jest optymalnie wspierana przez jej wytrzymałą konstrukcję. Działa ona niezawodnie również w trudnych warunkach. Do montażu wystarczy skorzystać ze standardowego wyposażenia. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest zastosowanie standardowych przewodów przyłączeniowych do czytnika BIS V. Umożliwia to stosowanie przewodów do głowicy zapisu/odczytu o długości aż do 50 m.

Zalety

  • wszystkie standardowe interfejsy dostępne przez BIS V
  • doskonale widoczne z każdej strony diody działania i statusu
  • typowy zasięg 1 m
  • obsługa funkcji Multi-Tag (maks. 50 nośników danych)
  • zintegrowana funkcja Power-Scan
  • Auto-Set-up za naciśnięciem przycisku
  • możliwość zastosowania standardowych przewodów przyłączeniowych

 Aplikacja Short-Range-Reader

Odczyt wielu nośników w produkcji i przepływie materiałów: dzięki zasięgowi do 1 m wszystkie informacje o produkcie i partii produkcyjnej dostępne są w systemach.

Potrzebujesz pomocy?

Serwis i wsparcie
techniczne

Skontaktuj się z naszym
wsparciem technicznym
tutaj.

Formularz kontaktowy
Proszę kliknąć tutaj