Podnik, strana s přehledem > Organizační struktura
Organizační struktura

Náš strategický plán: Být pohotoví a v blízkosti zákazníka.

Vedení společnosti

Kvalita zůstává součástí rodiny Balluff: Společnost je už čtvrtou generaci pod rodinným vedením.

  • Katrin Stegmaier-Hermle, finanční a administrativní ředitelka
  • Florian Hermle, odbytový a marketingový ředitel
  • Michael Unger, technický ředitel, mluvčí vedení společnosti

Obchodní jednotky

Kompetence a odpovědnost jsou ve společnosti Balluff jasně rozděleny. Díky tomu se daří držet co nejkratší čas do rozhodnutí a do uvedení na trh.

Ve společnosti Balluff existují obchodní jednotky odpovědné za příslušné výrobky a řešení: networking, systémy, identifikace, detekce objektů, měření dráhy a příslušenství. Kompetence jsou tak jasně rozdělené a vždy jsou v nejlepších rukou.

Naše obchodní jednotky mají celosvětovou odpovědnost za příslušný sortiment výrobků. Dokážeme tak našim zákazníkům výrazně zkrátit čas do rozhodnutí a čas do uvedení na trh. Díky intenzivní spolupráci produktového managementu, prodeje a marketingu v nadoborových týmech jsme úzce spojeni s trhem a jeho požadavky.

Globální sítě pro optimální péči o zákazníky

Disponujeme jednou z nejlepších celosvětových prodejních sítí a zaručujeme našim zákazníkům vysokou flexibilitu a nejlepší dodací lhůty v oboru.

Naše celosvětová síť s 68 distribučními pobočkami a zastoupeními a s celkem devíti výrobními a vývojovými pracovišti a odbornými centry umožňuje dosahovat nejlepších dodacích lhůt v oboru, skvělé spolehlivosti dodávek a dodržování dodacích lhůt, jasných materiálových toků a jednoznačné spolehlivosti. A to, což je důležité pro naše zákazníky, s trvale vysokou kvalitou.

Protože jsme k dispozici přímo na místě, můžeme flexibilně reagovat na požadavky regionálního trhu a efektivně a se zaměřením na budoucnost plnit požadavky zákazníků a trhu.