Przedsiębiorstwo - strona główna > Struktura organizacyjna
Struktura organizacyjna

Nasza strategia: przejrzystość i bycie blisko klienta.

Zarząd firmy

Firma Balluff jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Już od czterech pokoleń oferujemy najwyższą jakość usług i produktów.

  • Katrin Stegmaier-Hermle, prezes ds. administracji i finansów
  • Florian Hermle, prezes ds. sprzedaży i marketingu
  • Michael Unger, prezes ds. technologii, rzecznik zarządu

Jednostki biznesowe

W firmie Balluff kompetencje i odpowiedzialność są jasno określone, tak aby jak najbardziej skrócić czas decyzji i czas wprowadzania nowych rozwiązań.

Za każdy obszar tchnologiczny, np. sieci, systemy identyfikacji, detekcja obiektów, pomiar położenia i wyposażenie odpowiada odręby dział. Dzięki temu kompetencje są jasno przyporządkowane, a realizacja odbywa się przez najlepszych specjalistów.

Jednostki biznesowe Balluff mają globalnąodpowiedzialność za daną ofertę produktów. Dzięki temu możemy znacznie skrócić czasy na podejmowanie decyzji i dostawę do naszych klientów. Dzięki intensywnej współpracy zarządzania produktami, sprzedaży i marketingu w zespołach międzydziałowych jesteśmy ściśle powiązani z rynkiem.

Globalne sieci w celu zapewnienia optymalnej obsługi klientów

Dzięki gęstej sieci oddziałów na całym świecie zapewniamy naszym klientom wysoką elastyczność oraz bardzo atrakcyjne terminy dostaw.

Nasza światowa sieć 62 oddziałów sprzedaży i przedstawicielstw oraz łącznie dziewięć zakładów produkcyjnych i konstrukcyjnych poprzez swoją działalność umożliwia dotrzymywanie uzgodnionych terminów, jasny przepływ materiałów i jednoznaczne kompetencje. Dodatkowo, co szczególnie ważne dla naszych klientów wszystkie działania mają na celu zachowanie stałej, wysokiej jakości.

Dzięki naszej lokalnej obecności możemy bardzo elastycznie reagować na regionalne potrzeby rynkowe i w ten sposób realizować efektywnie wymagania klientów i rynków z nastawieniem na przyszłość.