Spoločnosť, prehľad > Profil spoločnosti
Profil spoločnosti Balluff

Innovating Automation. S vysokými štandardmi a osobnou angažovanosťou.

Spol. Balluff je stredne veľký podnik – riadený rodinnými príslušníkmi už štyri generácie, založený v Neuhausene z regiónu Fildern pri Štutgarte, z ktorého sa stal otvorený globálny hráč v líderskej pozícii. Podnik s tradíciou a s dlhoročnými väzbami na zákazníkov – ktorý je pre svojich zákazníkov súčasne aj dôležitým inovačným partnerom a priekopníkom.

Takto sa naša spoločnosť otvorila medzinárodnému trhu už vo veľmi rannej fáze. Na začiatku 80. rokov bola spol. Balluff prvým a dlho jediným výrobcom snímačov s vlastnou výrobou v Brazílii. A v súčasnosti už spol. Balluff nemá svoju domovskú základňu iba v Neuhausene, ale disponuje aj centrálami v Európe, Ázii, Severnej a Južnej Amerike a na iných dôležitých trhoch. Takto lepšie chápeme našich zákazníkov a poskytujeme im kvalitnejší servis. A dokážeme im dať presne to, čo potrebujú: vysokokvalitné snímačové, identifikačné a sieťové riešenia pre všetky odvetvia automatizácie.

V prípade kvality presadzuje spol. Balluff čisto vlastné predstavy. Voláme ich kvalita Balluff. Vysoký štandard, ktorý prekonáva platné normy a ktorý vám ponúkame nielen vo výrobkoch, ale aj v rámci poradenstva a servisu.

Naši zákazníci súčasne cítia vysokú mieru angažovanosti, ktorú vkladáme do našej práce pre nich. Tým, že plníme ich požiadavky, preberáme na seba ich výzvy a vyvíjame pre nich technológie budúcnosti. Pretože vieme, že, keď budú naši zákazníci pripravení na budúcnosť maximálne dobre, budeme aj my. Preto je aj naším motto „innovating automation“.

Spoločnosť v číslach

Rok založenia 1921
Obrat koncernu Balluff v roku 2016 378 mil. EUR
Počet zamestnancov v roku 2017 3 600
Výrobné prevádzky vo svete 9
Distribučné pobočky a zastúpenia vo svete 68