Profil společnosti Balluff

Innovating Automation. Vysoké standardy a osobní nasazení.

Společnost Balluff je středně velkým podnikem – už čtyři generace pod rodinným vedením, založena v Neuhausenu auf den Fildern u Stuttgartu, vyrostla v celosvětového špičkového globálního hráče. Podnik s tradicí a dlouholetými vztahy se zákazníky, který je současně pro své zákazníky důležitým inovačním partnerem a průkopníkem.

Jak se naše firma otevírala mezinárodnímu trhu. Počátkem 80. let byla společnost Balluff prvním a dlouhou dobu také jediným výrobcem snímačů s vlastním výrobním závodem v Brazílii. Dnes je společnost Balluff doma nejen v Neuhausenu, ale také v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe a na všech ostatních důležitých trzích. Abychom lépe rozuměli našim zákazníkům a mohli se o ně starat. A abychom vám mohli dát, co potřebujete: kvalitní řešení snímačů, identifikace a networkingu pro všechny oblasti automatizace.

Co se týká kvality, společnost Balluff má své představy. Říkáme tomu kvalita Balluff. Vysoký standard, který překračuje platné normy a který poskytujeme nejen ve výrobcích, ale také v poradenství a ve službách.

Naši zákazníci také vnímají mimořádné zaujetí, se kterým pro vás pracujeme. Se kterým plníme vaše požadavky, přijímáme vaše výzvy a vyvíjíme budoucí technologie. Protože víme, že jsme připraveni na budoucnost, když jsou na ni připraveni naši zákazníci. Naším heslem je „innovating automation“.

Firma v číslech

Rok založení 1921
Obrat skupiny Balluff 2016 378 milionů eur
Počet zaměstnanců 2017 3 600
Výrobní pracoviště po celém světě 9
Distribuční pobočky a zastoupení po celém světě 68

Náš strategický plán: Být pohotoví a v blízkosti zákazníka.

Vedení společnosti

Kvalita zůstává součástí rodiny Balluff: Společnost je už čtvrtou generaci pod rodinným vedením.

  • Katrin Stegmaier-Hermle, finanční a administrativní ředitelka
  • Florian Hermle, odbytový a marketingový ředitel
  • Michael Unger, technický ředitel, mluvčí vedení společnosti

Globální sítě pro optimální péči o zákazníky

Disponujeme jednou z nejlepších celosvětových prodejních sítí a zaručujeme našim zákazníkům vysokou flexibilitu a nejlepší dodací lhůty v oboru.

Naše celosvětová síť s 68 distribučními pobočkami a zastoupeními a s celkem devíti výrobními a vývojovými pracovišti a odbornými centry umožňuje dosahovat nejlepších dodacích lhůt v oboru, skvělé spolehlivosti dodávek a dodržování dodacích lhůt, jasných materiálových toků a jednoznačné spolehlivosti. A to, což je důležité pro naše zákazníky, s trvale vysokou kvalitou.

Protože jsme k dispozici přímo na místě, můžeme flexibilně reagovat na požadavky regionálního trhu a efektivně a se zaměřením na budoucnost plnit požadavky zákazníků a trhu.