Profil společnosti Balluff
Profil společnosti Balluff

Innovating Automation. Vysoké standardy a osobní nasazení.

Společnost Balluff je středně velkým podnikem – už čtyři generace pod rodinným vedením, byla založena
v Neuhausenu auf den Fildern u Stuttgartu a vyrostla v předního globálního hráče. Podnik s tradicí a dlouholetými vztahy se zákazníky, který je současně pro své zákazníky důležitým inovačním partnerem a průkopníkem.

Jak se naše firma otevírala mezinárodnímu trhu. Počátkem 80. let 20. století byla společnost Balluff prvním, a dlouhou dobu také jediným výrobcem snímačů s vlastním výrobním závodem v Brazílii. A dnes již společnost Balluff není doma jen v Neuhausenu, ale také v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe a na všech ostatních důležitých trzích – v 68 zemích po celém světě. Abychom lépe rozuměli našim zákazníkům a mohli se o ně starat. A abychom vám mohli dát, co potřebujete: kvalitní řešení snímačů, identifikace a sítí, jakož i software pro komplexní řešení systémů pro všechny oblasti automatizace.

Co se týká kvality, má společnost Balluff své představy. Říkáme tomu kvalita Balluff. Vysoký standard, který překračuje platné normy a který poskytujeme nejen ve výrobcích, ale také v poradenství a ve službách.

Naši zákazníci také vnímají mimořádné zaujetí, se kterým pro vás pracujeme. Se kterým plníme vaše požadavky, přijímáme vaše výzvy a vyvíjíme budoucí technologie. Protože víme, že jsme připraveni na budoucnost, když jsou na ni připraveni naši zákazníci. Proto je naším heslem „inovativní automatizace“.

 

Firma v číslech

Rok založení 1921
Obrat koncernu Balluff v roce 2020 410 mil. EUR
Počet zaměstnanců v roce 2020 3600
Dceřiné společnosti a pobočkyx s výrobou, prodejem a vývojem 38
Výrobní závody 8

Náš strategický plán: Být pohotoví a v blízkosti zákazníka.

Vedení společnosti

Kvalita zůstává součástí rodiny Balluff: Společnost je už čtvrtou generaci pod rodinným vedením.

  • Katrin Stegmaier-Hermle, ředitelka, mluvčí vedení společnosti
  • Florian Hermle, ředitel
  • Frank Nonnenmann, ředitel

Důsledná orientace na zákazníka

Kompetence a odpovědnost jsou ve společnosti Balluff jasně rozděleny. Díky tomu se daří držet co nejkratší čas do rozhodnutí a do uvedení na trh.

V centru naší strategické orientace je zákazník. Společnost Balluff se proto soustředí na to, aby rychle a cíleně realizovala specifické požadavky příslušných průmyslových odvětví. Toto jasné zaměření je v naší organizační struktuře vyjádřeno našimi sedmi úseky činnosti. Tři z nich organizačně slučují v jedné jednotce hlavní průmyslová odvětví – mobilitu, obalový průmysl, potravinářský průmysl a výrobu nápojů, jakož i výrobu strojů a strojních zařízení. Čtyři další úseky představují marketing a prodej, technologie, dodavatelský řetězec, jakož i služby, finance a kvalita.

Globální sítě pro optimální péči o zákazníky

Disponujeme jednou z nejlepších celosvětových sítí a zaručujeme našim zákazníkům vysokou flexibilitu a nejlepší dodací lhůty v oboru.

S naší sítí sestávající ze 38 dceřiných společností s prodejem, výrobou a vývojem, jakož i ze zastoupení působíme ve více než 60 zemích po celém světě. To nám umožňuje nejlepší dodací lhůty v oboru, vysokou přesnost termínů dodání, jasné materiálové toky a jednoznačné odpovědnosti. A to, což je důležité pro naše zákazníky, s trvale vysokou kvalitou.

Protože jsme k dispozici přímo na místě, můžeme flexibilně reagovat na požadavky regionálního trhu a efektivně a se zaměřením na budoucnost plnit požadavky zákazníků a trhu.