Michael Unger jmenován manažerem roku

Michael Unger jmenován manažerem roku

Mluvčí vedení společnosti obdržel vyznamenání

Neuhausen a. d. F.: Michael Unger, technický jednatel a mluvčí vedení společnosti Balluff, získal vyznamenání „manažer roku“ v kategorii snímací techniky, udělované časopisem Magazins Markt&Technik.

„Z ocenění a uznání neustálého vývoje naší společnosti mám velkou radost. Cena je potvrzením naší nepřetržité snahy o růst společnosti s cílem posilnění čelní globální pozice firmy Balluff GmbH v oblasti průmyslové automatizace,“ vysvětluje Michael Unger.

Michael Unger působí ve společnosti Balluff od roku 1991. V roce 1999 převzal jako jednatel celkovou odpovědnost za technickou oblast, zejména za celosvětovou výrobní a logistickou síť v rámci skupiny Balluff. Od roku 2009 je Michael Unger mluvčím vedení společnosti a společně s Florianem Hermlem a Katrin Stegmaier-Hermle doplňuje ve 4. generaci vedení rodinné firmy.

Michael Unger
Jednatel společnosti Balluff Michael Unger byl v kategorii snímací techniky jmenován „manažerem roku“.

Firemní kultura společnosti Balluff se vyznačuje takovými hodnotami, jako jsou spolehlivost, trvalá udržitelnost, kvalita, otevřenost a pokrok, které rozhodujícím způsobem přispívají k ekonomickému úspěchu rodinné firmy. Balluff tak spojuje tradici se zkušeným vystupováním, inovací a orientací na budoucnost globálního hráče.

Tituly „manažer roku“ jsou udělovány v různých kategoriích a odvětvích čtenáři odborného časopisu Markt&Technik. Tento rok hlasovalo o špičkových manažerech z elektronického odvětví on-line více než 7 000 čtenářů.

O firmě Balluff

<p>Firma Balluff, založená roku 1921 v Neuhausen a. d. F., je s 3 000 zaměstnanci celosvětovým symbolem pro inovativní techniku, kvalitu a maximální orientaci na zákazníka. Jako čelní poskytovatel průmyslové automatizace nabízí tento rodinný podnik kompletní sortiment kvalitních snímačů, systémů a řešení specifických podle zákazníka. V roce 2015 dosáhla firma Balluff GmbH obratu cca 366 milionů eur. Mimo ústředního sídla v Neuhausen auf den Fildern má firma Balluff výrobní a vývojová pracoviště po celém světě a je zastoupena pobočkami a obchodními zastoupeními v 68 zemích. To zákazníkům zajišťuje rychlou celosvětovou dostupnost výrobků a vysokou kvalitu poradenství a servisu přímo na místě.</p>