Prohlášení ke koronaviru (Datum: 27. květen 2020)

Kontakt
Kontakt

Vážení zákazníci,

Pandemie koronaviru v současné době neovlivňuje zásobování Balluff. Výroba, logistika a dodavatelské řetězce jsou plně stabilní.

Přijali jsme včasná opatření na ochranu zaměstnanců naší organizace. Za účelem minimalizace příležitostí osobního kontaktu, jsme tam kde to okolnosti dovolují, zavedli práci z domova. Naši zaměstnanci ve výrobě a logistice pracují při dodržování striktních pravidel a dle doporučení Německého Institutu Roberta Kocha*., v oddělených skupinách a ve směnném provozu. Přispívají velkým odhodláním k udržení naší schopnosti dodávat se stejně vysokou kvalitou společnosti Balluff jako obvykle.

Společně s ochranou našich zaměstnanců, je pro nás udržení schopnosti dodávat tím nejvyšším cílem. Rádi bychom vás ujistili, že děláme vše co je v našich silách a věříme v naší schopnost dodávat v této situaci.
Pokud dojde ke zpoždění dodání, budeme vás proaktivně kontaktovat a informovat o současném stavu vaší objednávky.

Od začátku krize spojené s onemocněním COVID-19 monitoruje a vyhodnocuje celkovou situaci pracovní skupina dodavatelského oddělení. Tato skupina denně sleduje hodnocení a doporučení Institutu Roberta Kocha a vládních úřadů, a zkoumá možné dopady na naše dodavatelské řetězce.

Dodávky mezi našimi výrobními závody a globálními distribučními centry v Hongkongu a Neuhausenu, a lokálními distribučními centry jsou v současné době nepřerušené.

Jak ukázaly minulé týdny a dny, situace se vyvíjí velmi dynamicky. Tato dynamika se odráží v našich vlastních dodavatelských řetězcích ale také v dodavatelských řetězcích našich dodavatelů. Pečlivě sledujeme dodávky materiálů a zkoumáme vhodné alternativy, například přemístění výroby mezi naše výrobní závody. Nemůžeme však ovlivnit dodavatelské řetězce našich dodavatelů.

Pokud by ve společnosti Balluff kvůli koronaviru došlo k výrobním omezením s následným opožděným dodávek, vyhodnotí Balluff vypuknutí nákazy, které WHO klasifikuje jako mezinárodní zdravotní stav nouze, jako případ vyšší moci nebo jako nepředvídatelnou, nevyhnutelnou a mimořádnou událost, která je mimo naši kontrolu, a která vážně mění okolnosti po uzavření smlouvy, jež se staly jejím základem.

I přesto, že v rámci našich služeb není v některých zemích v současné době možné provádět osobní návštěvy zákazníků, poskytneme vám nejlepší možnou podporu telefonicky, e-mailem a nebo také videokonferencí. Naše zaměstnance můžete i nadále kontaktovat jako obvykle. Nadále poskytujeme rady a pomoc k nabídkám nebo technickým dotazům. Náš internetový obchod je vám k dispozici 24 hodin denně.

V tomto obtížném období a doufáme, že zůstanete v pořádku a především zdraví. Těšíme se, až se zase uvidíme osobně!

 

*Německý Institut Roberta Kocha (RKI) je ústřední vědeckou institucí vlády v oblasti biomedicíny. Je to jeden z nejdůležitějších orgánů pro ochranu veřejného zdraví v Německu.