Zákaznická řešení
Zákaznická řešení

Naši odborníci vám zajistí jistotu při rozhodování a usnadní vaši práci.

Společnost Balluff má mimořádně široký sortiment okolo 2 000 výrobků. Naši odborníci znají vše. A dokáží vám přesně říct, jaký snímač je vhodný pro jaké použití, za jakých podmínek pro dosažení nejlepšího výsledku.

Je jedno, jestli začínáte s novými úkoly, nebo chcete optimalizovat stávající aplikace – poradenství poskytované našimi zkušenými inženýry vám zajistí jistotu při rozhodování, ušetří cenný čas a usnadní vaši práci.

Na přání vám můžeme v přípravné fázi předvést praktický test a aplikační scénáře. Využijte náš expertní posudek!

Nejdůležitější výhody

 • kompetentní podpora od A do Z, od vstupu na zařízení po příslušenství;
 • vypracovaná dokumentace všech návrhů řešení s přehledem produktů, alternativ a doporučení, osobní kontaktní partner po dobu trvání projektu.
 • Zasílání vzorků

  Jděte na jisto – vyžádejte si vzorek s testovacími scénáři.

  Pokud chcete v přípravné fázi otestovat určitý typ snímače na vašem stroji, rádi vám na stanovenou dobu poskytneme vzorek.

  Můžete tak na místě projít různé scénáře použití a jít najisto i v případě aplikací. Stačí zavolat – obratem vám zašleme váš osobní vzorek.

 • Překódování

  Zjednodušte logistiku a buďte vždy na nejvyšší úrovni techniky.

  Vyžadujete nástupce našich snímačů? Chcete sjednotit své zařízení? Nebo jednoduše snížit počet svých dodavatelů? Rádi za vás uděláme překódování a sdělíme vám vhodná čísla výrobků.

  Vždy tak dostanete vše od jednoho výrobce, zjednodušíte svou logistiku, budete vždy na nejvyšší úrovni techniky, zajistíte si maximální efektivitu, a navíc zvýšíte svoji konkurenceschopnost.