Zákaznická řešení
Zákaznická řešení

Na míru šitá kvalita – vyladěná podle vašich požadavků.

Standardní řešení někdy nestačí, i když má vysokou kvalitu. Proto vám společnost Balluff kromě rozsáhlé standardní nabídky nabízí také řešení na míru, která přesně splní vaše požadavky, i když jsou velmi komplexní.

Naše zakázková řešení zahrnují jak výrobky, tak také individuální úpravy softwaru. Získejte optimum ze svých procesů a zařízení.

Nejdůležitější výhody

 • Software s individuálním uživatelským prostředím pro vyšší procesní spolehlivost
 • Individuální úpravy produktů od změny pouzdra přes inženýrské služby a předmontáž až po programování.
 • Individuální produkty

  Individuální produkty na míru – od přípravné montáže až po inženýrství

  Všechny snímače, systémy a příslušenství společnosti Balluff dostanete na přání upravené přesně podle vašich požadavků. Základem je rychlé vyhodnocení realizovatelnosti, při kterém přesně zjistíme a posoudíme vaše potřeby. Na jeho základě se rozhodnete, jestli chcete použít výrobek standardní nebo upravený na míru.

  Naše nabídka sahá od změny pouzdra přes inženýrství a předmontáž až po komplexní programování. Zaručeně tak získáte optimální řešení aplikace. Uvedení do provozu je rychlejší díky předmontovaným výrobkům upraveným podle aplikace. A můžete si tak ušetřit testovací chody s výpadky způsobenými poruchami. Zvýšíte tak účinnost zařízení.

  Nejdůležitější výhody

  • rychlé a transparentní vyhodnocení realizovatelnosti
  • optimální řešení vaší aplikace
  • Konkurenční výhody díky maximální efektivnosti
 • Individuální softwarové ovládací panely

  Optimalizujte použití Industrial RFID pomocí individuálního ovládání.

  Obsluha vašeho handheldu je výrazně jednodušší, když je uživatelské rozhraní přizpůsobeno speciálně vašim požadavkům. Například se výrazně zvýší použitelnost, když se každému uživateli zobrazí pouze relevantní údaje.

  Naši softwaroví inženýři podrobí vaše zadání důkladné analýze a individuálně optimalizují uživatelské rozhraní pro vaši aplikaci.

  Vždy tak máte přehled o všech relevantních údajích, a můžete tak rychleji a jednodušeji zapisovat a načítat datové nosiče. Současně do tohoto média vnesete svou korporátní identitu a nemusíte využívat vlastní IT oddělení.