Workshopy
Workshopy

Využijte fundované znalosti výrobce. A profitujte ze spolehlivosti aplikace.

Aby bylo možné optimálně vyřešit požadavky Vaší aplikace, budou Vám na našich workshopech předány praktické znalosti výrobce. V malých skupinách se naučíte zcela konkrétně, jak snímače a systémy nejlépe použít – ať už jde o základy snímací techniky a volbu správného principu funkce, o možnosti použití a manipulaci s kamerovým snímačem Vision nebo o možnosti, které Vám nabízí IO-Link. Přineste si s sebou jednoduše svůj úkol. Vyřešíme jej společně. Na workshopu nebo i přímo u Vás.

Kromě praktických znalostí si na našich školeních osvojíte i fundované teoretické základní vědomosti: od konstrukčního plánování přes jednoduchou parametrizaci až po vyzkoušené tipy a triky. Tak si vytvoříte nejlepší předpoklady pro vysokou aplikační spolehlivost a zvýšení produktivity. Využijte proto vědomosti výrobce pro zvýšení efektivity.

Vaše výhody

  • vysoký podíl praxe: přímá aplikace a prohloubení naučené látky
  • vysoká efektivita: učení v malých skupinkách s omezeným počtem účastníků
  • úzké sepětí s problémy uživatele: posouzení a řešení Vaší konkrétní úlohy
Typ kurzuTémaDetail
Seminář Odborné použití snímačůVolba principu snímače, odborná montáž snímačů a zajištění spolehlivého provozu Vaší aplikace.
WorkshopKamerový snímač Vision SensorZajištění kvality výroby obrazovým snímačem ve třech krocích.
Základní kurzMěření dráhy a vzdálenostiTak budete měřit přesně a bez opotřebení.
WorkshopIdentifikace s kamerovým snímačem Vision SensorSpolehlivá detekce nejrůznějších datamatrixových kódů obrazovým snímačem.
Základní kurzRFIDSprávná data ve správný okamžik na správném místě
Základní kurzCC-Link, vstupní modul s funkcí NPN, průmyslová automatizace, síťová technika, spojovací technika, průmyslová sběrnice, průmyslová sběrnice pro Asii, průmyslová automatizace, ethernet v reálném čase, průmyslový networking, měřicí přístroj, čidlo, spínač, přibližovací spínač, přibližovací snímače, dotykové čidlo, měřicí čidlo, snímač, snímač naměřených hodnot, měřicí přístrojInteligentní a levné snímání signálů.