Drsné výrobní podmínky
Snímací technika pro drsné výrobní podmínky

Nejvyšší spolehlivost ve tvrdém průmyslovém prostředí

V průmyslovém prostředí vládnou často ztížené podmínky: vysoké teploty, rozstřik při svařování a rozstřikovaný kov
nebo odletující jiskry, nárazy či agresivní chladiva a maziva značně zatěžují použitou snímací techniku. Napříč všemi odvětvími proto platí vysoké technické požadavky. Snímače firmy Balluff jsou vyrobeny právě pro tato tvrdá nasazení.

Extrémně odolné

Snímače Balluff jsou intenzivně zkoušeny v naší akreditované laboratoři v testech životnosti Highly-Accelerated-Lifetime-Tests (HALT) a již během vývoje jsou optimalizovány pro tvrdé nasazení. Naše snímače se zvláště dlouhou životností prodlužují doby použitelnosti, zabezpečují disponibilitu zařízení, a přispívají tak ke snižování nákladů.

Rozmanité použití

Firma Balluff vám nabízí široké spektrum průmyslových snímačů s kabely odpovídajícími jejich použití a s vhodným příslušenstvím. Podle provedení jsou naše komponenty odolné proti teplotě nebo nárazům a agresivním médiím. Pro vás to znamená maximální flexibilitu v použití pro nejrůznější aplikace.

Celosvětově homologované

Naše snímače jsou mezinárodně homologované a celosvětově dostupné. Nadto vám nabízíme rozsáhlou podporu na celém světě. S osobním poradenstvím, praxi blízkými školeními a individuálními řešeními.

Snímací technika a příslušenství pro drsné výrobní podmínky

Žáruvzdorné snímače proti vysokým teplotám

Odolné proti odletujícím jiskrám a rozstřikovanému kovu

Robustní snímače proti nárazům a mechanickému opotřebení

Odolné snímače proti agresivním chladivům a mazivům