Miniaturizace
Miniaturní snímací technika pro velké úkoly

Mimořádně malé konstrukční rozměry pro stísněné prostory

Průmyslová automatizace vyžaduje stále větší miniaturizaci konstrukčních skupin. To vyžaduje co možná nejmenší, lehké, a přesto výkonné komponenty. Miniaturní snímače firmy Balluff tyto požadavky splňují.

Díky miniaturním provedením s maximálním výkonem poskytují vysokou konstrukční svobodu a umožňují řadu použití. Pro vás to znamená zvýšenou flexibilitu.

U firmy Balluff dostanete miniaturní snímače fungující na všech principech: indukční, optoelektronické, magnetické, kapacitní, jakož i ultrazvukové. Pro každou technologii snímačů jsou k dispozici kompaktní indukční vazební členy, místo šetřící sběrnicové moduly a RFID v miniaturních provedeních.

Náš sortiment zahrnuje miniaturní snímače a kompaktní připojovací techniku. Obojí se skvěle hodí pro průmyslovou automatizaci. Například v oblasti robotiky, na výrobních linkách nebo při manipulaci je malá hmotnost zásadním předpokladem pro rychlé takty. Úspora místa díky kompaktní konstrukci v těsně zastavěném prostoru stroje kromě toho poskytuje větší možnosti.

Miniaturní snímací technika firmy Balluff zaručuje vysokou přesnost a zajišťuje nutnou spolehlivost.

Kompaktní a výkonné miniaturní snímače

Indukční minisnímače

Optoelektronické minisnímače

Kapacitní minisnímače

Magnetické minisnímače válců

Ultrazvukové snímače

Magneticky kódovaný systém měření dráhy

Průmyslový systém RFID pro přenosové soustavy

Rozvaděče sběrnic a rozbočovače snímačů

Kompaktní indukční vazební členy