Praca w firmie Balluff

Balluff as an employer
Balluff as an employer

Środowisko przyjazne Pracownikom

Zapewniamy najlepsze warunki pracy i tym samym promujemy bliskie i długoterminowe relacje naszych Pracowników z firmą. Jako firma rodzinna, oferujemy otwarty, oparty na współpracy styl zarządzania, z płaską strukturą. Krótkie ścieżki decyzyjne są dla nas ważne, tak samo jak wzajemnym relacje osobiste. Współpracę promujemy poprzez wspólne wycieczki różnych działów, imprezy świąteczne oraz wspólne świętowanie jubileuszy firmowych.

Środowisko pracy

Balluff tworzy doskonałe warunki do skutecznej pracy z dobrze wyposażonym środowiskiem pracy. Najnowocześniejsza technologia w miejscu pracy jest dla nas bardzo istotna, podobnie jak duże i jasne pomieszczenie biurowe z komfortowymi meblami, które umożliwiają ergonomiczną pracę. Stanowiska komputerowe mają indywidualny dostępem do Internetu i intranetu, tak aby zapewnić kontakt z aktualnymi informacjami w każdej chwili. Jesteśmy firmą przyjazną rodzicom, pomagamy im łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi, dając np. możliwość pracy zdalnej, elastycznych godzin pracy w trybach zadaniowych.

Aktywności

Balluff oferuje swoim Pracownikom interesujące zadania, odpowiadające zdolnościom i możliwościom każdego człowieka indywidualnie. Jednocześnie praca zespołowa ma ogromne znaczenie we wszystkich obszarach działania naszej firmy. Wspólne, dobre pomysły mogą być zastosowane jako najlepsze rozwiązania dla naszej działalności. Każdy Pracownik w łańcuchu tworzenia przyczynia się do sukcesu firmy. Jesteśmy dumni z tego faktu.

Wdrożenie międzynarodowe

Balluff jest firmą globalną, z wieloma oddziałami i zakładami produkcyjnym na całym świecie. Dobrą tradycją jest odwiedzanie oddziałów, związane z pracą w swoim obszarze i czerpanie wiedzy i doświadczenia z procesów wypracowanych przez Kolegów. Międzynarodowe podróże służbowe, są więc elementem ciągłego kształcenia się i doskonalenia oraz wzajemnego dzielenia się doświadczeniami.

Świadczenia

Balluff docenia zaangażowanie swoich Pracowników. Otrzymujesz dodatkowe bonusy związane bezpośrednio z twoimi indywidualnymi osiągnięciami. Otrzymujesz premię uzależnioną od wyników firmy, dzięki czemu masz możliwość uczestniczenia w sukcesie całej organizacji. Oferujemy również dodatkowe świadczenia urlopowe.

Zdrowie

Jako że zdrowie jest w naszym życiu najcenniejsze, Balluff zapewnia swoim Pracownikom dostęp do usług medycznych na najwyższym poziomie dzięki indywidulanym pakietom medycznym oraz dofinansowanie aktywności sportowych, kart ale też drużyny biegaczy Balluff.
Abyś zawsze czuł się bezpiecznie obejmujemy naszych Pracowników grupowym ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków.