Profil firmy Balluff

Innovating Automation. Z wysokimi standardami i osobistym zaangażowaniem.

Balluff jest średniej wielkości, rodzinnym przedsiębiorstwem, prowadzonym od czterech pokoleń, założonym w Neuhausen pod Stuttgartem. Firma rozwinęła się do poziomu otwartego na świat, globalnego gracza z wiodącą pozycją na rynku.Balluff jest przedsiębiorstwem z tradycjami i wieloletnimi związkami z klientami – będąc równocześnie ważnym partnerem w zakresie innowacyjności i rozwoju swoich klientów.

Nasza firma otworzyła się na rynki międzynarodowe bardzo wcześnie. W latach 80-tych Balluff był pierwszym i przez długi czas jedynym producentem czujników z własną produkcją w Brazylii. Dziś Balluff zadomowiony jest nie tylko w Neuhausen, lecz również w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz na wszystkich innych ważnych rynkach. Po to, abyśmy mogli lepiej rozumieć i obsługiwać naszych klientów i dawać im dokładnie to, czego potrzebują: czujniki, rozwiązania z zakresu identyfikacji i sieci wysokiej jakości dla wszystkich dziedzin automatyki.

W kwestii jakości Balluff ma samodzielnie wypracowane standardy. Nazywamy je jakością Balluff. Wysoki standard, który przewyższa nawet obowiązujące normy i który oferujemy nie tylko w naszych produktach, lecz również w zakresie doradztwa i serwisu.

Nasi klienci czują również szczególne zaangażowanie, z którym się do nich zwracamy. Z którym spełniamy ich wymagania, przyjmujemy ich wyzwania i projektujemy dla nich technologie nastawione na przyszłość. Bo wiemy, że jeśli nasi klienci są świetnie przygotowani na przyszłość, to i my jesteśmy na nią przygotowani. Dlatego naszym mottem jest „innovating automation“.

Firma w liczbach

Rok założenia 1921
Obroty grupy Balluff 2016 378 mln. EUR
Liczba pracowników 2017 3.600
Zakłady produkcyjne
na świecie
9
Oddziały sprzedaży i
przedstawicielstwa na świecie
68

Nasza strategia: przejrzystość i bycie blisko klienta.

Zarząd firmy

Firma Balluff jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Już od czterech pokoleń oferujemy najwyższą jakość usług i produktów.

  • Katrin Stegmaier-Hermle, prezes ds. administracji i finansów
  • Florian Hermle, prezes ds. sprzedaży i marketingu
  • Michael Unger, prezes ds. technologii, rzecznik zarządu

Globalne sieci w celu zapewnienia optymalnej obsługi klientów

Dzięki gęstej sieci oddziałów na całym świecie zapewniamy naszym klientom wysoką elastyczność oraz bardzo atrakcyjne terminy dostaw.

Nasza światowa sieć 68 oddziałów sprzedaży i przedstawicielstw oraz łącznie dziewięć zakładów produkcyjnych i konstrukcyjnych poprzez swoją działalność umożliwia dotrzymywanie uzgodnionych terminów, jasny przepływ materiałów i jednoznaczne kompetencje. Dodatkowo, co szczególnie ważne dla naszych klientów wszystkie działania mają na celu zachowanie stałej, wysokiej jakości.

Dzięki naszej lokalnej obecności możemy bardzo elastycznie reagować na regionalne potrzeby rynkowe i w ten sposób realizować efektywnie wymagania klientów i rynków z nastawieniem na przyszłość.