Cyfryzacja i Industrial Internet of Things

Wykorzystaj z firmą Balluff szansę, jaką daje Industrial Internet of Things

Cyfryzacja i Industrial Internet of Things (IIoT) stanowią następny poziom automatyki przemysłowej. Oczekiwania sektora prywatnego i rosnącą różnorodność technologiczna spowodowały wzrost potrzeb i wymagań klientów odnośnie branży przemysłowej. Klienci wymagają wyższej produktywności, większej efektywności i przejrzystości swojej produkcji. Aby sprostać tym rosnącym wymaganiom, konieczne jest połączenie klasycznej technologii automatyki (OT) z technologią informatyczną (IT). IIoT, a więc Internet rzeczy w sektorze przemysłowym właśnie to umożliwia.

Dla firmy Balluff i jej klientów oznacza to: W generowaniu i transmisji danych możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem i niezaprzeczalnymi sukcesami. Na tej podstawie udostępniamy w firmie Balluff wciąż rosnącą ofertę inteligentnych urządzeń. Dzięki zastosowaniu oprogramowania wygenerujemy prawdziwą wartość dodaną do Twoich produktów. A w połączeniu z naszymi specjalnymi usługami uzyskasz całościowe rozwiązania automatyzacyjne w myśl postępu technologicznego.

Wykorzystaj potencjał Industrial Internet of Things – wspólnie z firmą Balluff

Jako Twój partner w dziedzinie automatyki będziemy towarzyszyć Ci krok po kroku na drodze do stworzenia inteligentnej fabryki. Przy tym zawsze będziemy brać pod uwagę Twoją konkurencyjność. Wesprzyj się na naszej kompetencji i doświadczeniu, wejdź z nami w świat Industrial Internet of Things (IIoT).

B_IIoT - razem z Balluffem jesteście przygotowani na IloT

Nasza oferta rozciąga się od sprzętu i oprogramowania pośredniego z obsługą IIoT, poprzez oprogramowanie i rozwiązania systemowe, aż po odpowiednio dopasowany, kompletny pakiet IIoT. Dzięki ustandaryzowanym interfejsom i protokołom gwarantujemy, że nasze rozwiązania będą mogły być eksploatowane w Twojej istniejącej infrastrukturze IIoT i na popularnych platformach. Rzecz jasna, stawiamy przy tym na standard komunikacji IO-Link. To właśnie IO-Link optymalnie nadaje się do zastosowań IIoT. Wszystko to sprawia, że firma Balluff stała się siłą napędową i dostawcą rozwiązań dla Industrial Internet of Things.