Mobility
Mobility

Oferujemy Ci nasze długoletnie doświadczenie i kompetentne partnerstwo

Balluff jest synonimem wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacyjnych oraz rozwiązań sieciowych i oprogramowania. Bogata oferta, ugruntowana wiedza i wieloletnie doświadczenie w przemyśle samochodowym sprawiły, iż staliśmy się wiodącym dostawcą rozwiązań dla wszystkich dziedzin budowy pojazdów oraz dla poddostawców z wszystkich branż.

Od pierwszego tłoczenia poprzez spawanie, lakierowanie, kucie i odlewanie aż po końcowy montaż- znamy branżę Automotive w najdrobniejszych szczegółach. Umożliwimy Ci niezawodną kontrolę jakości i zadbamy o bezproblemowy przebieg procesu podczas produkcji i montażu. Zadbamy również o to, aby każdy, produkowany na zewnątrz produkt znalazł się w wysokiej jakości we właściwym czasie na właściwym miejscu. W ten sposób będziemy wsparciem dla Twoich dostaw Just-in-time.

W każdym miejscu, w którym odbywa się Twoja produkcja, możesz zaufać nam jako partnerowi. Wszędzie, na całym świecie jesteśmy w pobliżu. A nasze czujniki, systemy, technologie sieciowe i połączeniowe mają międzynarodowe certyfikaty.

Przemysł samochodowy – wydajność i jakość do rozmiaru partii 1 (plik PDF)
Przemysł oponiarski
Przemysł oponiarski
Wnętrze samochodu
Wnętrze samochodu – Gwarantowana dostawa Just-in-time
Odlewnie
Odlewnie – Wyrafinowane odlewnictwo
Układy napędowe
Układy napędowe – Jakość bez kompromisów
Prasy
Prasy – Doświadczenie i precyzja formowania
Produkcja nadwozi
Produkcja nadwozi – Perfekcja wykonania
Lakiernie
Lakiernie – Perfekcyjna powłoka lakiernicza
Montaż końcowy
Montaż końcowy – Wszystko pod kontrolą
Przyszłościowe źródła napędu
Przyszłościowe źródła napędu – Innowacyjne rozwiązania