Krok po kroku do fabryki przyszłości

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom firmy Balluff położysz kamień węgielny pod fabrykę przyszłości. Z firmą Balluff krok po kroku zrealizujesz koncepcję inteligentnej produkcji - Smart Manufacturing. Będziemy wspierać Cię naszym profesjonalizmem na drodze do cyfrowego świata.

Sednem fabryki przyszłości jest inteligentna komunikacja pozwalająca na przesyłanie danych z maszyn oraz linii produkcyjnej i udostępnianie ich - gdy tylko jest to potrzebne - centralnej jednostce w celu dalszego przetwarzania, dzięki temu masz możliwość monitorowania czujników, maszyn i wydajności systemu. Pozyskane w ten sposób informacje mogą być zastosowane na wszystkich poziomach produkcji, a dzięki chmurze wykorzystane nawet poza zakładem, co daje Ci możliwość zapobiegania usterkom zanim one wystąpią. Umożliwia to maksymalną elastyczność, zapewnia wysoką efektywność oraz pozwala na uzyskanie nadzwyczajnej produktywności.

Wraz z cyfrowym standardem komunikacji IO-link oferujemy Ci rozwiązanie. IO-Link jest prosty, odporny na zakłócenia i przesyła dane dwukierunkowo. Inteligentna komunikacja przez IO-Link umożliwi Ci bezproblemowe wejście w świat Industrial Internet of Things (IIoT).

Służymy kompetentną pomocą, w procesie projektowania jak i implementacji komunikacji przez IO-Link. Zapewniamy także możliwość kontrolowania procesu oraz efektywności systemu poprzez zautomatyzowane systemy zarządzania i monitorowania produkcji.

Dzięki naszym rozwiązaniom zwiększysz wydajność maszyn, zminimalizujesz czasy przestojów i zapewnisz odpowiednia jakość produktów. Nasze pomysły pozwolą Ci na stworzenie optymalnego procesu produkcyjnego i wskażą Ci kierunek nowej, elastycznej produkcji w Smart Factory. Podłącz się!