Przemysłowe przetwarzanie obrazu - kompletne rozwiązania z jednego źródła

Dziś trudno sobie wyobrazić nowoczesną, elastyczną produkcję bez przemysłowego przetwarzania obrazu. A to dlatego, że systemy wizyjne zapewniają jakość produktów i wspierają efektywne procesy produkcyjne. Na przykład nasze kamery mogą być stosowane do kontroli jakości i pozycji obrabianych przedmiotów. I tak jak na przykład systemy identyfikacyjne stanowią niezawodne rozwiązania do identyfikacji.

Vision Solutions ─ prosta koncepcja do zadań przemysłowych (plik PDF)

Dane uzyskane z różnych aplikacji zapewniają w ten sposób przejrzystość Twojej produkcji i pomagają kształtować Twoje procesy produkcyjne jeszcze bardziej efektywnie. W tym celu znajdziesz u nas wszystko, czego będziesz potrzebował do przetwarzania obrazu: czujniki wizyjne, skanery ręczne, kamery ze zintegrowanym oprogramowaniem, przynależne obiektywy i oświetlenie. Oczywiście znajdziesz u nas również odpowiednią technologię połączeń i sieci. Kompletne rozwiązania, wszystko z jednego źródła i świetnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Kontakt z Balluff

Kontakt

Prosta koncepcja do wszelkich zadań przemysłowych

Vision Solutions BVS marki Balluff znajdują wszechstronne zastosowania i umożliwią Ci realizację prawie każdego zadania. Spektrum zastosowań oferowanych przez nas produktów do przemysłowego przetwarzania obrazu rozciąga się od kontroli pozycji, rozmiaru, ustawienia i odległości obiektów, poprzez kontrolę kompletności, aż po odczyt i weryfikację pisma (OCR/ OCV). Ponadto dzięki Machine Vision Solutions można śledzić poszczególne elementy a dzięki wizualnej kontroli jakości nadzorować kompletne poziomy produkcyjne.

Charakterystyczne jest przy tym to, że system wizyjny marki Balluff wyróżnia się prostą obsługą, niezależnie od tego, czy chodzi o kamery przemysłowe, kamery inteligentne, czujniki wizyjne czy nasze skanery ręczne.

Wczesne rozpoznawanie błędów

Dzięki systemom wizyjnym można zidentyfikować status obróbki oraz wcześnie wykryć, a dzięki temu szybciej skorygować ewentualne błędy. Redukuje to ilość wadliwych partii i przyczynia się do oszczędności kosztów produkcji. Dodatkowo nasze kamery stabilizują cały proces produkcji, ponieważ przez sieć procesową przesyłane są tylko informacje wymagane do sterowania. Pozostałe dane kierowane są do osobnej sieci Gigabit Ethernet. Dzięki minimalnemu obciążeniu ilością danych przy użyciu kamer marki Balluff możesz przez cały czas korzystać z bezpiecznej i stabilnej sieci procesowej.

Co mamy dla Ciebie w ofercie?

  • kamery ze zintegrowanym oprogramowaniem i odpowiednimi obiektywami i oświetleniem
  • prostą obsługę z dostępem przez przeglądarkę sieciową, z czytelnym oprogramowaniem, zarządzaniem kontami użytkowników i inteligentnymi narzędziami
  • pomoc online i podręczniki zintegrowane bezpośrednio z interfejsem użytkownika - zawsze aktualne
  • czujniki wizyjne do Twoich indywidualnych zadań z nawet 20 możliwymi do zapisu kontrolami i rozpoznawaniem pozycji w zakresie 360°
  • przemysłowe czytniki ręczne w kompaktowej obudowie do niezawodnego odczytu kodów 1D lub 2D oraz kodów piętrowych przy zachowaniu maksymalnej swobody ruchu