Oprogramowanie do przetwarzania obrazu BVS-Cockpit
Oprogramowanie do przetwarzania obrazu BVS-Cockpit

BVS-Cockpit dla każdego

Kompetencja w zakresie przetwarzania obrazu w produktach Balluff nie kończy się na wyposażeniu - częścią kamery jest także oprogramowanie BVS-Cockpit z intuicyjną obsługą do przetwarzania obrazu. Dzięki oprogramowaniu BVS-Cockpit dostęp do naszych inteligentnych kamer a także kamer przemysłowych jest prosty a ich obsługa intuicyjna. W ten sposób otrzymujesz kompletny, nadzwyczaj przyjazny dla użytkownika i całkowicie bezpieczny system przetwarzania obrazu do najróżniejszych zadań produkcyjnych.

Przetestuj nowe demo narzędzia BVS (wymagana rejestracja)

Prosty dostęp, intuicyjny interfejs

Aby zasiąść za sterami BVS-Cockpit, nie musisz od razu wsiadać do samolotu. Wystarczy Twoja przeglądarka internetowa, gdyż dostęp do interfejsu obsługi odbywa się za pomocą popularnych przeglądarek takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer czy Edge. To sprawia, że rozpoczęcie pracy jest łatwe.

Za pomocą numeru seryjnego w prosty sposób przechodzi się przez http꞉//SC-numer seryjny lub http꞉//SVC-numer seryjny do interfejsu użytkownika oprogramowania do przetwarzania obrazu. Wyświetlane są tam wszystkie ważne funkcje. Bez żadnych trudności możesz teraz rozpocząć pracę i ustawiać oraz obsługiwać kamery z bezkonkurencyjną łatwością. Dostępne tryby, tryb monitora, konfiguracji i statystyki przedstawione są w czytelny sposób.

Inteligentne narzędzia analityczne i programy kontroli

Również precyzyjne dostosowanie naszych kamer do Twoich potrzeb uda Ci się bez trudu, gdyż oprogramowanie BVS-Cockpit wyświetla zawsze jedynie te parametry, które są istotne dla danego narzędzia. A dzięki doborowi sprzętu i oprogramowania zakres rozwiązania jest dobrze skalowalny.

W oparciu o poszczególne narzędzia tworzony jest program kontroli. Dotyczy to ustawienia kamery, narzędzi do przetwarzania obrazu oraz definicji danych z rezultatami. Aktualny program kontroli wyświetlany jest przy tym na monitorze. Inteligentna kamera zapisuje na przykład do 100 programów kontroli, które możesz wybrać indywidualnie bezpośrednio lub za pośrednictwem sterowania.

Zarówno inteligentna kamera jak i kamera przemysłowa zapewnią Ci proste w obsłudze narzędzie, bazujące na sprawdzonych w warunkach przemysłowych algorytmach HALCON. Dzięki temu zrealizujesz szybkie i niezawodne rozwiązania - od zastosowania filtrów obrazu, ustawienia ostrości krawędzi i jasności, poprzez odczyt kodów i tekstu, aż po odnajdywanie, kontrolę i pomiar obiektu. Rezultaty mogą być przesyłane dynamicznie przez interfejs dostosowany do systemu sterowania. Po każdej kontroli możesz automatycznie zapisać raport z rezultatami i przynależnymi plikami graficznymi na serwerze FTP.