Easy Tool-ID 2.0
Easy Tool-ID 2.0

Prosta identyfikacja narzędzi

Easy Tool-ID 2.0 pomaga operatorom maszyn szybko i bezpiecznie przesyłać dane narzędzi do maszyny narzędziowej. Korzystając z naszego systemu, można znacznie zredukować czasy przezbrajania i wyeliminować nieprawidłowe dane. Ponadto wszystkie informacje będą w każdej chwili dostępne, ponieważ wszystkie istotne dane narzędziowe będą wyświetlane na 7" wyświetlaczu.

Formularz kontaktowy

Za pomocą ekranu dotykowego można ręcznie aktualizować dane swoich narzędzi. Dzięki temu w sposób ciągły dokumentuje się zużycie narzędzi, a zapisany w nośniku RFID realny okres żywotności jest zawsze aktualny. Gwarantuje to zawsze optymalne wykorzystanie narzędzi.

Czasochłonna i droga integracja nie jest konieczna, gdyż Easy Tool-ID łączy się po prostu przez USB z maszyną narzędziową. Poza tym konfiguracja przez przeglądarkę sieciową odbywa się bardzo prosto.

Najważniejsze cechy

  • Redukcja czasów przezbrajania i eliminacja nieprawidłowych danych: bezpieczne i szybkie przesyłanie danych narzędzi przez USB
  • Wszystkie dane wyświetlane w formie tekstowej: wszystkie dane narzędzi można kontrolować na wyświetlaczu dotykowym
  • Optymalne wykorzystanie narzędzi: ręczna aktualizacja danych narzędzi za pomocą ekranu dotykowego
  • Doposażenie bez wysokich nakładów: prosta konfiguracja przez przeglądarkę sieciową bez konieczności sięgania do maszyny narzędziowej, krótkie czasy przestojów

Kontroler

Pokrewne tematy

Mold-ID Wysoka efektywność w przemyśle tworzyw sztucznych

Error-Proofing Unikanie błędów w procesie produkcyjnym

Obróbka metali Precyzja i efektywność maszyn narzędziowych

Do pobrania

Easy Tool-ID

Identyfikowalność dla produkcji

Powertrain Assembly

Katalog zbiorczy