Rozwiązania dla przemysłu opakowań

Precyzja i efektywność aż po wielkości serii równą 1

Od maszyn do produkcji opakowań wymagana jest absolutna precyzja i najwyższa elastyczność. I to zarówno przy dużej ilości sztuk jak i przy małych seriach aż po wielkość serii równą 1.

Zapewnimy Ci nasze profesjonalne wsparcie w zakresie częstej zmiany formatu, bezpiecznego przepływu materiałów z wykorzystaniem Track-and-Trace oraz prawidłowej obsługi różnych pakietów i materiałów opakowaniowych. Dzięki czujnikom i rozwiązaniom systemowym Balluff na pewno osiągniesz żądaną elastyczność i prędkość produkcji.

Maszyny do opakowań z rękawa i opakowań kartonowych

W przypadku maszyn do opakowań z rękawa i opakowań kartonowych różnorodność rozwiązań wymaga najwyższej elastyczności. Maszyny wytwarzają najróżniejsze kształty worków i opakowań, ponieważ coraz nowsze koncepcje opakowań mają przyciągać uwagę klientów. Wielkości partii stają się przez to coraz mniejsze i pociągają za sobą częstą zmianę formatu. Dzięki produktom Balluff z pewnością osiągniesz żądaną elastyczność i prędkość.

Kontrola krawędzi taśmy
Prowadzenie rolek
Wykrywanie przezroczystych folii
Nadzorowanie średnicy rolki folii
Rozpoznawanie znaczników drukowanych
Kontrola dostępu
Prawidłowe doprowadzenie stosu blistrów
Zmiana formatu
Rozpoznawanie kodów i tekstu na opakowaniach

Maszyny do paletowania i rozpaletowania

Paletowanie i rozpaletowanie skrzyń i kartonów wymaga absolutnej precyzji i najwyższej elastyczności. Równocześnie trzeba przepakowywać maksymalne ilości. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia firmy Balluff w zakresie bezpiecznego przepływu materiałów z wykorzystaniem Track-and-Trace, prawidłowej obsługi najróżniejszych pakietów oraz prawidłowego obchodzenia się z materiałem opakowaniowym. Jednocześnie nasze czujniki zapewniają precyzyjne pozycjonowanie a więc bezproblemowy proces pakowania.

Precyzyjne pozycjonowanie folii stretch do owijania
Kontrola wysokości stosu na palecie