Balluff zdobywa German Design Award

Balluff zdobywa German Design Award

Nowa strona internetowa Balluff została nagrodzona

Nowa strona internetowa Balluff została nagrodzona

Firma Balluff otrzymała German Design Award 2018 za swoją nową stronę internetową w kategorii „Excellent Communications Design Web“.

Strona domowa Balluff błyszczy od początku tego roku w nowej odsłonie, przekonując nawet jury German Design Awards. „Cieszymy się, że nasza strona internetowa została tak dobrze przyjęta i że zostaliśmy za to wyróżnieni“, powiedział Jakob Böhringer, kierownik zespołu ds internetu w firmie Balluff. Agencja cyfrowa LINKS DER ISAR wymyśliła, zaprojektowała i zrealizowała dla firmy Balluff nową stronę internetową z większą ilością zdjęć, mniejszą ilością tekstu i wbudowanym sklepem internetowym. Tym, co wyróżnia tę stronę, jest strefa produktów, która została skonstruowana całkowicie na nowo i obejmuje obszerne odzwierciedlenie głównych dziedzin zastosowania wraz z przykładami. „Główną ideą odświeżenia strony było silniejsze zwrócenie uwagi na naszą ofertę i ułatwienie wyszukiwania produktów dzięki nowej wyszukiwarce“, mówi Böhringer.

German Design Award wyróżnia innowacyjne produkty i projekty, ich producentów i twórców, którzy wyznaczają nowe kierunki w niemieckim i międzynarodowym wzornictwie.

O firmie Balluff

Firma Balluff została założona w roku 1921 w Neuhausen a.d.F. i zatrudnia dziś 3.600 pracowników na całym świecie, będąc synonimem innowacyjnej techniki, jakości i wielobranżowego doświadczenia w zakresie automatyki przemysłowej. Jako wiodący specjalista w dziedzinie czujników i automatyki ta rodzinna firma w czwartym pokoleniu oferuje kompleksowe portfolio innowacyjnych technologii czujników, identyfikacji i sieci oraz oprogramowanie do całościowych rozwiązań systemowych. W 2016 roku Grupa Balluff odnotowała obrót ponad 378 milionów euro. Oprócz centralnej siedziby firmy w Neuhausen a. d. F. Balluff ma zakłady dystrybucyjne, produkcyjne i rozwojowe na całym świecie i reprezentowany jest przez 37 spółek córek i dalsze przedstawicielstwa w 68 krajach. Gwarantuje to klientom szybką dostępność produktów na całym świecie i wysoką jakość doradztwa i serwisu bezpośrednio na miejscu.