Michael Unger wybrany managerem roku

Michael Unger wybrany managerem roku

Rzecznik zarządu Balluff otrzymuje wyróżnienie

Neuhausen a. d. F.: Michael Unger, dyrektor techniczny i rzecznik zarządu firmy Balluff, otrzymał wyróżnienie „Manager roku“ magazynu Markt&Technik w kategorii czujników.

„Cieszę się z tego wyróżnienia oraz z uznania dla dalszego rozwoju naszej firmy. Nagroda ta potwierdza nasze ciągłe zaangażowanie w rozwój firmy, w celu wzmocnienia globalnej pozycji Balluff GmbH jako lidera w automatyce przemysłowej“, wyjaśnia Michael Unger.

Michael Unger pracuje w firmie Balluff od roku 1991. W roku 1999 jako dyrektor przejął całkowitą odpowiedzialność za zakres techniczny, w szczególności za światową sieć produkcji i logistyki w grupie Balluff. Od roku 2009 Michael Unger jest rzecznikiem kierownictwa firmy i wraz Florianem Hermle i Katrin Stegmaier-Hermle stanowi zarząd tego rodzinnego przedsiębiorstwa w czwartym pokoleniu.

Michael Unger
Dyrektor firmy Balluff, Michael Unger został wyróżniony w kategorii czujników jako „Menadżer roku“.

Wartości takie jak wiarygodność, zrównoważony rozwój, jakość oraz otwartość i postępowość wyróżniają kulturę przedsiębiorstwa w firmie Balluff i w znacznym stopniu przyczyniają się do sukcesu ekonomicznego tego rodzinnego przedsięwzięcia. Balluff łączy w ten sposób tradycję z kosmopolityzmem, innowacyjnością i ukierunkowaniem na przyszłość jako globalnego gracza.

Wyróżnienia „Menadżer roku“ przyznawane są w różnych kategoriach i branżach przez czytelników magazynu branżowego Markt&Technik. Ponad 7000 czytelników głosowało w tym roku online na czołowych przedstawicieli firm z branży elektronicznej.

O firmie Balluff

<p>Firma Balluff została założona w roku 1921 w Neuhausen a.d.F. i zatrudnia dziś 3000 pracowników na całym świecie, będąc synonimem innowacyjnej techniki, jakości i maksymalnego nastawienia na potrzeby klientów. Jako wiodący producent w zakresie automatyki przemysłowej to rodzinne przedsiębiorstwo oferuje pełen asortyment czujników wysokiej jakości oraz rozwiązań systemowych i dostosowanych do poszczególnych klientów. W roku 2015 spółka Balluff GmbH zanotowała obrót ponad 366 mln. €. Oprócz centralnej siedziby firmy w Neuhausen auf den Fildern firma Balluff posiada zakłady produkcyjne i rozwojowo-badawcze na całym świecie i reprezentowana jest w 68 krajach przez oddziały lub przedstawicielstwa. Gwarantuje to klientom szybką dostępność produktów na całym świecie i wysoką jakość doradztwa i serwisu bezpośrednio na miejscu.</p>