Nowy obraz marki Balluff

Nowy obraz marki Balluff

Otwarty, nowoczesny i ukierunkowany na przyszłość

Nowe logo Balluff

Neuhausen a. d. F.: Ciągły postęp z myślą o klientach – takie są aspiracje rodzinnej firmy Balluff. Nowy obraz marki oraz zmieniony slogan reklamowy podkreślają to ukierunkowanie zarówno pod względem wizualnym jak i komunikacyjnym.

Dzięki doświadczeniu czterech pokoleń to rodzinne przedsiębiorstwo tworzy rozwiązania czujników, systemy sieci i identyfikacji nastawione na przyszłość i jako współtwórca Przemysłu 4.0 od dawna jest czymś więcej, niż tylko producentem czujników. Ten wzrost znajduje odzwierciedlenie również w nowym motcie przedsiębiorstwa: „sensors worldwide“ zmienia się w „innovating automation“.

innovating automation

„Nasz nowy obraz dokładnie odpowiada temu zadaniu. Wprowadzając nowy obraz marki, chcemy pokazać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, że Balluff rozwija się konsekwentnie również w zakresie prezentacji firmy “ objaśnia prezes Florian Hermle. Oferując innowacyjne rozwiązania, chcemy towarzyszyć naszym klientom jako partner dbający o postęp w automatyce w ich firmach. Na tej drodze odnosimy sukcesy już od jakiegoś czasu. Jako że jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, ważne są dla nas tradycyjne wartości, takie jak zrównoważony rozwój i jakość. Mając zawsze na celu zagwarantowanie naszym klientom na całym świecie optymalnego poziomu doradztwa i obsługi. Ciągłość i przyszłościowy rozwój są przy tym zagwarantowane przez takie wartości jak otwartość i postępowość.“

Nowoczesny, dynamiczny i jasno ustrukturyzowany obraz marki konsekwentnie odzwierciedla te wartości przedsiębiorstwa.

Dzięki temu takie wartości przewodnie jak otwartość, zaangażowanie i postępowość są jaśniej wyrażone i bardziej widoczne.

W tradycji firmy Balluff takie wartości jak zrównoważony rozwój, wiarygodność i jakość mają ogromne znaczenie. Logo Balluff pozostaje więc niezmienne w swoich podstawowych wartościach, symbolizując jednocześnie otwartość na przyszłość.

Slogan reklamowy „innovating automation“ ma zawsze połączenie za pomocą linii i kropki z produktami i rozwiązaniami, podkreślając po raz kolejny partnerską rolę firmy Balluff.

O firmie Balluff

Firma Balluff została założona w roku 1921 w Neuhausen a.d.F. i zatrudnia dziś 3000 pracowników na całym świecie, będąc synonimem innowacyjnej techniki, jakości i maksymalnego nastawienia na potrzeby klientów. Jako wiodący producent w zakresie automatyki przemysłowej to rodzinne przedsiębiorstwo oferuje pełen asortyment czujników wysokiej jakości oraz rozwiązań systemowych i dostosowanych do poszczególnych klientów. W roku 2015 spółka Balluff GmbH zanotowała obrót ponad 366 mln. €. Oprócz centralnej siedziby firmy w Neuhausen auf den Fildern firma Balluff posiada zakłady produkcyjne i rozwojowo-badawcze na całym świecie i reprezentowana jest w 68 krajach przez oddziały lub przedstawicielstwa. Gwarantuje to klientom szybką dostępność produktów na całym świecie i wysoką jakość doradztwa i serwisu bezpośrednio na miejscu.