Komunikat Koronawirus (Data: 27 maj 2020)

Kontakt
Kontakt

Drodzy Klienci

Pandemia i jej skutki nie wpływają obecnie na ciągłość pracy Balluffa. Sieć produkcji, logistyki oraz łańcuchy dostaw są w pełni stabilne.

Podjęliśmy wszelkie kroki celem ochrony naszych pracowników i wprowadziliśmy tryb pracy zdalnej tam gdzie to możliwe. Nasi pracownicy z działów produkcyjnych oraz logistycznych pracują w małych grupach w systemie zmianowym przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa sugerowanych przez Instytut Roberta Kocha. Pracownicy dokładają wszelkich starań celem zapewnienia najwyższych standardów, w zakresie wysyłek, do których przyzwyczailiśmy naszych Klientów.

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz zapewnienie dostaw do Państwa jest najwyższym priorytetem, dlatego też wykonujemy wszystko co możliwe, żeby nie odczuli Państwo negatywnych skutków wynikających z obecnie panującej sytuacji. Gdyby jednak w najbliższych dniach wystąpił problem z dostawami poinformujemy Państwa o nowych terminach wysyłek.

Od momentu wystąpienia kryzysu związanego z COVID-19 grupa zadaniowa w dziale dostaw monitoruje i ocenia sytuację na bieżąco. Wszystkie działania są wykonywane wg zaleceń Instytutu Roberta Kocha i na bieżąco pozwalają analizować co ma miejsce obecnie i co może wystąpić w łańcuchu dostaw.

Dostawy z naszych fabryk oraz centrów dystrybucyjnych do lokalnych magazynów odbywają się normalnie.

Jeśli pojawią się opóźnienia w dostawie, proaktywnie skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o aktualnym stanie Twojego zamówienia.

Jak pokazały ostatnie dni, sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie i znajduje odzwierciedlenie we wszelkich łańcuchach dostaw. Na bieżąco śledzimy dostawę wszelkich komponentów do produkcji naszego asortymentu, szukając rozwiązań alternatywnych w postaci relokacji produkcji, jeśli wystąpi potrzeba. Jednakże nie możemy wpływać na łańcuch dostaw naszych poddostawców.

W przypadku wystąpienia restrykcji na produkcji mających skutki w postaci opóźnienia w dostawach w związku z koronawirusem, klasyfikowanym przez WHO jako międzynarodowa pandemia, Balluff traktuje zaistniałą sytuację jako siłę wyższą i nie ponosi kosztów związanych z nieterminową dostawą.

Nawet jeśli obecnie nasi pracownicy terenowi nie mogą pomóc Państwu osobiście podczas wizyty, zapewniamy najwyższej jakości pomoc w formie telefonicznej bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz wideokonferencji. Pracownicy biurowi pozostają do Państwa dyspozycji jak dotychczas podobnie nasz sklep internetowy, który pozostaje w pełni dostępny.

Obecna sytuacja jest bardzo trudna, najważniejsze jest zdrowie nas wszystkich, oczywiście nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli złożyć wizytę osobiście!

 

* Niemiecki Uniwersytet Robert Koch jest naukową instytucją rządową specjalizującą się na polu biomedycyny. Jest to jedno z najważniejszych ciał dla zapewnienia bezpieczeństwa publicznego w Niemczech.