Surowe warunki produkcyjne
Czujniki do surowych warunków produkcyjnych

Najwyższa niezawodność w trudnych warunkach przemysłowych

W otoczeniu przemysłowym panują często trudne warunkieksploatacyjne: wysokie temperatury, odpryski spawalnicze, odpryski metali lub też iskryczy uderzenia. Wspomniane czynniki wraz z agresywnymi płynami chłodzącymi i smarami uniemożliwiają często prawidłowe działanie czujników. Czujniki firmy Balluff zostały stworzone specjalnie do pracy w trudnych warunkach zdefiniowanych przez naszych Klientów.

Niezwykle odporne

Czujniki Balluff są stale kontrolowane w ramach testów Highly Accelerated Lifetime Tests (HALT) w naszym własnym, akredytowanym laboratorium i już w fazie projektowania dostosowywane do trudnych warunków eksploatacji. Nasze niezwykle trwałe czujniki wydłużają okres eksploatacji posiadanych przez użytkowników urządzeń, zapewniają wysoką dostępność i przyczyniają się w ten sposób do obniżenia kosztów.

Wszechstronne w zastosowaniu

Firma Balluff oferuje szerokie spektrum czujników przemysłowych wraz z odpowiednim okablowaniem oraz dodatkowym wyposażeniem. W zależności od wersji nasze podzespoły są odporne na temperaturę lub uderzenia, a także na działanie agresywnych mediów. Dla użytkowników oznacza to maksymalną elastyczność zastosowania w przypadku różnorodnych aplikacji.

Certyfikowane na całym świecie

Nasze czujniki posiadają międzynarodowe certyfikaty i są dostępne na całym świecie. Ponadto oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcietechniczne, z osobistym doradztwem, praktycznymi szkoleniami oraz indywidualnymi rozwiązaniami.

Czujniki i wyposażenie do trudnych warunków produkcyjnych

Czujniki odporne na wysoką temperaturę

Czujniki odporne na iskry oraz odpryski metali

Czujniki odporne na uderzenia oraz zużycie mechaniczne

Czujniki odporne na agresywne płyny chłodzące i smary