Digitalizácia a priemyselný internet vecí

Využite príležitosti priemyselného internetu vecí so spoločnosťou Balluff

Digitalizácia a priemyselný internet vecí (IIoT) predstavujú ďalšiu úroveň priemyselnej automatizácie. Potreby zákazníkov a požiadavky na priemyselný sektor sa zvyšujú v dôsledku súkromného prostredia a rastúcej rozmanitosti technológií. Zákazníci preto požadujú vyššiu produktivitu, efektívnosť a transparentnosť svojich výrobných operácií. Na zvládnutie týchto rastúcich požiadaviek je potrebné spojenie klasickej automatizačnej techniky (OT) s informačnými technológiami (IT). IIoT, t. j. internet vecí v priemyselnom prostredí, umožňuje práve toto.

Pre spoločnosť Balluff a jej zákazníkov to znamená: Máme dlhoročné skúsenosti a sme mimoriadne úspešní pri generovaní a preprave údajov. Na základe toho vám spoločnosť Balluff ponúka neustále sa rozširujúce portfólio inteligentných zariadení. Pomocou softvéru vytvárame skutočnú pridanú hodnotu pre vaše výrobné prostredie. V kombinácii s našimi individuálnymi službami získate komplexné riešenia automatizácie v súlade s technologickým pokrokom.

Využite potenciál priemyselného internetu vecí - spolu so spoločnosťou Balluff

Ako váš partner v oblasti automatizácie vás sprevádzame krok za krokom na ceste k inteligentnej továrni. Pritom vždy myslíme na vašu konkurencieschopnosť. Využívajme naše odborné znalosti a skúsenosti, aby sme spoločne zvládli priemyselný internet vecí (IIoT).
B_IIoT - spolu s Balluffom ste vybavení pre IloT.

Naše portfólio siaha od hardvéru a middlevéru podporujúceho IIoT cez softvér a systémové riešenia až po kompletný balík IIoT na mieru. Vďaka štandardizovaným rozhraniam a protokolom zabezpečujeme, aby ste mohli naše riešenia prevádzkovať v existujúcej infraštruktúre IIoT a na bežných platformách. Pritom sa jednoznačne spoliehame na komunikačný štandard IO-Link. Pretože IO-Link je ideálne vhodný pre IIoT. Vďaka tomu všetkému je spoločnosť Balluff podporovateľom a poskytovateľom riešení pre priemyselný internet vecí.

Holistické a štandardizované riešenia v zmysle myšlienky ekosystému IIoT

Najlepšie riešenia sú tie, ktoré zahŕňajú rôzne pohľady a sú výsledkom konštruktívnej spolupráce medzi rôznymi spoločnosťami a inštitúciami z teórie a praxe. Preto sa zameriavame na výmenu a sme zapojení do konzorcií a výskumných združení - v súlade s koncepciou ekosystému IIoT, ktorá spočíva v efektívnej interakcii širokej škály inteligentných senzorov a zariadení a rôznych aplikačných platforiem. Naša otvorená spolupráca s mnohými partnermi zo širokého spektra odvetví vám poskytuje komplexné riešenie založené na štandardizovaných technológiách, ktoré vám poskytuje maximálnu flexibilitu vo vašej výrobe.
Vždy sa zameriavame na nájdenie správneho riešenia IIoT pre vás. Využívame pritom naše portfólio a sieť našich partnerov.

Spoliehame sa na naše dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie a pokračujeme vo vývoji. S viac ako 60 rokmi skúseností v tejto oblasti patríme medzi popredných odborníkov na senzory a automatizáciu. Naši softvéroví experti vám zaručia bezproblémové prepojenie OT a IT a majú skúsenosti so všetkými známymi softvérovými platformami. Flexibilita pri integrácii do vašich existujúcich systémov je pre nás najvyššou prioritou.

Podporujeme vás našimi odbornými znalosťami všade tam, kde nás potrebujete. Vyberáme pritom vhodné nástroje a prístupy z nášho technologického zásobníka a ponúkame vám tak komplexné riešenia IIoT z jedného zdroja.

Úroveň aplikácie

Naši odborníci na vývoj softvéru ovládajú všetky hlavné vývojové prostredia. V rámci našich blokov služieb ponúkame napríklad embedded vývoj, inteligentné zariadenia a podnikovú webovú alebo backendovú integráciu. Samozrejme, spoliehame sa aj na technológie s otvoreným zdrojovým kódom a štandardizované rozhrania.

Úroveň platformy

Používame osvedčené aj najnovšie technológie a metodiky, aby sme zabezpečili hladkú integráciu existujúcich podnikových systémov do našich riešení IIoT. Pritom dbáme na najvyššiu úroveň bezpečnosti a obvyklú kvalitu spoločnosti Balluff. Využívame pritom bežné platformy, ako sú Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Compute Engine alebo Alibaba Cloud.

Podniková úroveň

Naše široké portfólio komponentov tvorí základ pre implementáciu riešení digitalizácie a IIoT. V rámci inteligentných analýz používame procesné aj servisné údaje a ovládame všetky bežné protokoly a technológie, ako sú IO-Link, Profibus, Profinet, EtherCAT, CC-Link, Ethernet IP.